İşte Abdullah Avcı’yı isteyen Alman kulübü!

İşte Abdullah Avcı’yı isteyen Alman kulübü!
Yayınlanma Tarihi: 02.04.2019 18:16 | Değiştirme Tarihi: 02.04.2019 18:16

26 haftası geride kalan Süper Lig'de 58 puanla lider durumda bulunan Medipol Başakşehir, transferin gözde takımlarından biri haline geldi.

Sadece futbolcular değil teknik direktör Abdullah Avcı da radarda. İşte başarılı teknik adama talip olan o kulüp... 

Sezon başında 40 milyon euro’luk transfer yatırımının hakkını veremeyen ve elindeki kadroyu çok da iyi kullanamayan Wolfsburg, Bruno Labaddia ile yollarını ayırıyor.

Ligde şu anda 8.sırada yer alan ve UEFA Avrupa Ligi’ne kalabilme adına önünde 3 güçlü rakibi olan Wolfsburg, Labaddia ile beklenen çıkışı yapamazken, Alman yönetimin 7 hafta sonra 53 yaşındaki deneyimli teknik adama teşekkür edeceği belirtildi.

Sezon biter bitmez yeni hoca arayışlarına koyulacak olan BundesLiga ekibinin tercihleri arasında Abdullah Avcı’nın da olduğu iddia edildi.

AVCI ŞU ANDA SADECE LİGE KONSANTRE OLMUŞ DURUMDA
Süper Lig’de Başakşehir ile iyi işler yapan ve bu sezon şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri olan Abdullah Avcı’nın Wolfsburg tarafından yoklandığı öğrenilirken, Avcı’nın şu anda tek düşüncesinin ligde devrim yapıp 3 büyüklerin hegemonyasını yıkmak olduğu ifade edildi.

BundesLiga’da takıma her sezon iyi yatırım yapan ve dikkat çekici transferlerle ilgi toplayan Wolfsburg 2009’daki başarısını 11 yıl sonra tekrar etmek istiyor. (Akşam)