Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İstanbul Üniversitesi açılış koşusu gerçekleştirildi

İstanbul Üniversitesi açılış koşusu gerçekleştirildi

İstanbul Üniversitesi Spor Birliği bünyesinde bu sene sponsor firma Karspor desteği ile gerçekleştirilen “İstanbul Üniversitesi Açılış Koşusu” erkeklerde 3, bayanlarda 2 farklı yaş kategorisinde gerçekleştirildi.

23.10.2016 18:57

Daima sporun ve sporcunun yanında olan İstanbul Üniversitesi Spor Birliği, bünyesinde 6 senedir düzenli olarak gerçekleştirilen ve bu sene öğrenci ve personellerinin yanı sıra dışarıdan katılıma da açılan koşuya 250 sporcu katılarak son derece yüksek performansa ve heyecana sahne olmuş, yarışlarda kıyasıya birincilik mücadeleleri verilmiştir.

6 sene önce İstanbul Üniversitesi Koşusunun başlamasını sağlayan Prof.Dr. Benan Müsellim de koşuda ter dökerek renk katmıştır.

20 Ekim 2016 Perşembe günü saat 15:00’da başlangıcı ve bitişi İstanbul Üniversitesi Spor Birliği binası önünde gerçekleşen koşuda ilk üçe giren sporculara madalyalarını Avcılar Belediye Başkanı Dr. H. Handan TOPRAK BENLİ, İ.Ü. Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Yavuz PADEM, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Güven KAŞIKÇI, Spor Birliği Müdürü Hamdi ÖZCAN, Spor Birliği Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Bülent DURAN ve Cemal SARI tarafından takdim edilmiştir. Ayrıca koşuda derece yapan sporculara Karspor tarafından hediyeler verilmiştir.18-30 Yaş Erkekler Kategorisinde1.Aykut TAŞDEMİR2.Mestan TURHAN3.Fatih KORKUNÇ31-40 Yaş Erkekler Kategorisinde1.Eser AKIŞ2.Orhan BAŞIBÜYÜK3.Volkan YILDIZ41+ Yaş Erkekler Kategorisinde1.Yaşar BIÇAKÇI2.Hayrettin YILDIZ3.Korkmaz ÖZDEMİR13-30 Yaş Kadınlar Kategorisinde1.Esra ŞANAL2.Fatma KOSTAK3.Meltem İLHAN31+ Yaş Kadınlar Kategorisinde1.Seda ÖZGÜÇ2.Hicran ERDEMİR3.Nesrin ERCAN

Yorumlar | 0
üye profil