İspanya'da tribün çöktü!

İspanya'da tribün çöktü!
Yayınlanma Tarihi: 18.05.2014 19:57
Değiştirme Tarihi: 18.05.2014 20:09

İspanya Ligi'nde Osasuna ile Real Betis arasında oynanan son hafta maçında ev sahibi ekibinin golü sonrası tribün çöktü.

İspanya Ligi'nde Osasuna ile Real Betis arasında oynanan son hafta maçında ev sahibi ekibinin golü sonrası tribün çöktü.Ligde kalma savaşı veren ve maçı kazanmak zorunda olan Ossasuna baskılı oyunu neticesinde aradığı golü 12. dakikada Oriol Riera ile buldu. Atılan bu gol sonrası maçıun oynandığı El Sadar Stadyum'unda kale arkası tirübününün ön bölümü aşırı yüklenme nedeniyle çöktü.Yaşanan büyük kargaşa sonrası taraftarlar arasında büyük bir kargaşa yaşandı. Bu panik sırasında bazı taraftarlar zarar görürken taraftarların yardımına futbolcular koştu. Bazı taraftarlar ambulansta tedavi altına alınırken maça ara verildi.Yarım saat aranın ardından maç kaldığı yerden devam etti.Talihsiz olayda yaralılar konusunda henüz bir açıklama yapılmadı.

Haber ile ilgili metin girin!.Eski Bursaspor ve Eskişehirsporlu Alfred N'Diaye, yaralanan bir çocuğu taşıdı. Haber ile ilgili metin girin!.