İsmi Fenerbahçe ile anılan Edin Visca: Başakşehir'den ayrılmayı düşünmüyorum

Adı Fenerbahçe ile anılan Başakşehir’in tecrübeli ismi Edin Visca gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunurken, takımdan ayrılmayacağını ifade etti.

Yayınlanma Tarihi: 13.07.2021 12:21
Değiştirme Tarihi: 13.07.2021 12:21
İsmi Fenerbahçe ile anılan Edin Visca: Başakşehir'den ayrılmayı düşünmüyorum

Anadolu Ajansı'na konuşan Başakşehir’in başarılı oyuncusu Edin Visca, hakkında çıkan transfer haberlerini gördüğünü ancak turuncu-lacivertli ekipten ayrılmayı düşünmediğini ve kariyerini Başakşehir’de bitirmek istediğini söyledi.

"GÜZEL BİR SEZON GEÇECEK"

Edin Visca, turuncu-lacivertli takımın Bolu’nun Gerede ilçesinde kamp yaptığı otelde yaptığı açıklamada, çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirterek, "Yeni transferler geldi. İyi transferler yaptık. 7-8 gündür buradayız, hava ve sahalar güzel. Gerçekten mutluyum, çünkü pandemiden dolayı Türkiye’de kamp yapıyoruz. Her zaman Avusturya’ya gitmek yorucu oluyordu. İyi bir kamp geçiyor, herkes çok iyi çalışıyor. İnşallah benim ve takım için çok güzel bir sezon geçecek." ifadelerini kullandı.

"BURASI BENİM EVİM"

Adı Fenerbahçe ile anılan Visca, hakkında çıkan transfer haberleriyle ilgili olarak geçtiğimiz sezon sözleşmesini 5 yıl uzattığını hatırlatarak, "Teklifler geldiğinde başka bir kulüple hiç konuşmadım. Göksel Başkanım ile o kadar yakınız, bana o kadar çok değer verdi ki.. Benim evim burası, ben de kulüpten habersiz hiç konuşmadım, konuşmam. Burada mutluyum. Kulübe de hep şunu söyledim, ‘Karar sizin. Ben burada mutluyum. Bana siz çok şey verdiniz. Ben de kulübe çok şey verdim tabii ki. Yıllardır beraberiz, kimsenin arkasından bir şey yapmak istemiyorum.’ dedim. Her zaman böyle oldu. Başakşehir’de çok mutluyum, birlikte şampiyon olduk. Karar onların ama ben kalmak istiyorum. Burası benim evim. Hep şunu söyledim, Tekrar Başakşehir’i zirveye götürmek istiyorum." dedi.