Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Beşiktaş'ın yıldızından taraftara küfür!

Beşiktaş'ın yıldızından taraftara küfür!

Beşiktaş kafilesi kamp yapacağı Almanya'ya dün yerel saatle 16.30 civarında ulaşırken siyah-beyazlıları yaklaşık 300 kadar taraftar karşıladı. Oyunculara herkes büyük ilgi ve sevgi gösterirken, İsmail Köybaşı ise bir kişinin tepkisiyle karşılaştı.

29.06.2014 20:43

Beşiktaş kafilesi kamp yapacağı Almanya'ya dün yerel saatle 16.30 civarında ulaşırken siyah-beyazlıları yaklaşık 300 kadar taraftar karşıladı. Oyunculara herkes büyük ilgi ve sevgi gösterirken, İsmail Köybaşı ise bir kişinin tepkisiyle karşılaştı.Son iki sezonda yaşadığı sakatlıklar nedeniyle sık sık formasından ayrı kalan milli sol bek kalabalığın arasından geçerken bir taraftar, "İki seneden beri yattığın yerden para alıyorsun. Biraz da top oyna a.... k......!" diye küfür ederek bağırdı. Bunun üzerine sinirlenen İsmail ise taraftara doğru parmağını sallayarak "Senin ananı s.....m" diye karşılık verdi

İlk gün dinlenmeÖte yandan Beşiktaş takımının günü dinlenerek geçireceği belirtildi. Kafile 24 futbolcuyla Almanya'ya gelirken, izinli olan Atiba Hutchinson'ın 1 Temmuz, Tolga Zengin'in ise 3 Temmuz'da kampa katılacağı kaydedildi.Almanya kampı süresince bölgesel lig takımlarıyla iki hazırlık maçı oynayacak ekip, ilk sınavını 6 Temmuz'da Verl'e karşı verecek. İkinci maç ise 9 Temmuz Çarşamba günü Rödinghausen ile yapılacak.Almanya kampının bitimiyle 2 gün izin yapacak siyah beyazlı ekip, yeni sezon hazırlıklarını İngiltere'nin Leeds kentindeki Yorkshire bölgesinde bulunan De Vere Oulton Hall&Spa Resort'ta sürdürecek. İngiltere kampı, 13 Temmuz'da başlayıp 24 Temmuz'da sona erecek.Teknik direktör Slaven Bilic yönetiminde 12 gün sürecek Almanya kampının kadrosunda şu futbolcular bulunuyor:Tolga Zengin, Cenk Gönen, Günay Güvenç, Emre Metin, Ersan Adem Gülüm, Tomas Sivok, Pedro Franco, Atınç Nukan, İsmail Köybaşı, Serdar Kurtuluş, Tugay Kaya, Ümit Karaal, Necip Uysal, Uğur Boral, Tugay Eyiol, Veli Kavlak, Atiba Hutchinson, Oğuzhan Özyakup, Muhammed Demirci, Kerim Frei Koyunlu, Olcay Şahan, Mustafa Pektemek, Furkan Yaman, Filip Holosko, Ömer Şişmanoğlu ve Cenk Tosun.
Yorumlar | 0
üye profil