Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İsmail Köybaşı, Fikret Orman'a yanıt verdi

İsmail Köybaşı, Fikret Orman'a yanıt verdi

İsmail Köybaşı, Fikret Orman'ın İnşallah İsmail intikam için Fenerbahçe'yi seçmemiştir sözlerine tepki gösterdi.

14.07.2016 11:13

İsmail Köybaşı, Fikret Orman'ın "İnşallah İsmail intikam için Fenerbahçe'yi seçmemiştir" sözlerine tepki gösterdi.

Başkanı Fikret Orman'ın "İnşallah İsmail intikam için Fenerbahçe'yi seçmemiştir" sözlerine İsmail Köybaşı'nın tepki gösterdiği öğrenildi. İsmail'in "İntikam filan değil, bu prensip meselesi" dediği ifade edildi.

İMZA TÖRENİ BUGÜN 14.00'TE

İsmail'in yakın çevresine "Bana 1.1 milyon Euro önerdiler. Kabul ettim. Ancak daha sonra Gökhan'a 2.2 milyon Euro verdiler. Bana teklif edilen paranın tam iki katı. Ben şampiyon olmuş bir takımın sol bekiyim. Gökhan ağabeyi çok severim. O da Fenerbahçe'nin sağ bekiydi. Ama arada iki kat fark vardı. Benim yerimde Gökhan ağabey de olsa o da aynısını yapardı. Bu intikam değil prensip meselesi. Biz profesyonel oyuncularız" dediği öğrenildi. İsmail'in bugün saat 14.00'te kendisini resmen F.Bahçeli yapacak sözleşmeye imza atacağı açıklandı.

SKRTEL&İSMAİL'E SAĞLIK KONTROLÜ

Bugün resmi sözleşmeyi imzalayacak iki oyuncunun dün detaylı sağlık kontrolleri yapıldı...Fenerbahçe'nin transfer görüşmelerine başladığını duyurduğu, Slovak savunma oyuncusu Martin Skrtel ve Beşiktaş ile yollarını ayıran İsmail Köybaşı dün sabah detaylı sağlık kontrolünden geçti.

EFOR TESTİ VE ORTOPEDİK MUAYENE

Ulus'ta bulunan Liv Hospital'da yapılan sağlık kontrollerinde önce kan değerlerine bakılan her iki futbolcu, daha sonra efor ve ortopedide bir dizi testlere tabi tutuldu.

YILLIK 1 MİLYON 750 BİN GARANTİ PARA ALACAK

Fenerbahçe her konuda anlaşmaya vardığı milli oyuncu İsmail Köybaşı'ya yıllık 1 milyon 750 bin Euro garanti para ile birlikte maç başı 15 bin Euro verecek. Öte yandan Fenerbahçe Beşiktaş'ta biten sözleşmesinin ardından Siyah-Beyazlı takımdan ayrılan 27 yaşındaki futbolcuya 900 bin Euro da imza parası ödeyecek...

Yorumlar | 0
üye profil