Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İsmail Köybaşı: 'Fenerbahçe için şampiyon takımı bıraktım'

İsmail Köybaşı: 'Fenerbahçe için şampiyon takımı bıraktım'

Tarihte elde edilen başarıların sarı-lacivertli kulübün büyüklüğünü gösterdiğini söyleyen İsmail Köybaşı, eski takımı Beşiktaş’a gönderme yaptı.

06.11.2016 08:22

Fenerbahçe'nin sezon başında kadrosuna kattığı İsmail Köybaşı, şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olduklarını ve Avrupa Ligi'nde üst tura çıkacaklarına inandığını söyledi. Şampiyon olan bir takımdan (Beşiktaş) Fenerbahçe'ye geldiğini belirten milli sok bek, "Ben şampiyon olan bir takımdan Fenerbahçe'ye geldim. Aslında Fenerbahçe'nin büyüklüğünü konuşmaya gerek yok. Tarihe bakıldığı zaman bu açık şekilde belli. Yaşamda iyi ve zor günler geçirilir. Fenerbahçe gibi büyük camialar, her zaman ayakta kalmasını bilir" ifadelerini kullandı.Yeni bir takım olduklarını vurgulayan İsmail, "Zamana ihtiyacımız var. Bu bahanemiz olduğu anlamına gelmiyor. Biz her zaman şampiyonluğun en büyük adaylarından biriyiz" dedi.

ŞAMPİYONLAR LİGİ GİBİ BİR GRUPAvrupa Ligi'ndeki maçlarını da değerlendiren İsmail şu ifadeleri kullandı: "Manchester United, dünya çapında bir takım. Feyenoord kendi liginde lider. Zorya da Ukrayna liginin iyi takımlarından. Adeta Şampiyonlar Ligi grubu gibi. Bir üst tura çıkacağımıza canı yürekten inanıyorum." (Sabah)

Yorumlar | 0
üye profil