Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İsmail Köybaşı: Fenerbahçe'den özür dilerim

İsmail Köybaşı: Fenerbahçe'den özür dilerim

Beşiktaş ile yollarını ayıran ve Fenerbahçe'ye transfer olan İsmail Köybaşı için imza töreni düzenlendi.

14.07.2016 14:33

Beşiktaş ile yollarını ayıran ve Fenerbahçe'ye transfer olan İsmail Köybaşı için imza töreni düzenlendi.

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'ndeki imza töreninde İsmail Köybaşı şunları söyledi:
"7-8 yıldır devam eden profesyobnel futrbol kariyerimin önemli bir yerindeyiz. Futbol kariyerimi en verimli şekilde sürdürmek istiyorum. Bir karar verdim ve futbol arzumu harekete geçiren ve sahiplenmeye hazır olduğunu hissettiren Fenerbahçe Kulübü oldu. Burada olnmaktan çok mutluyum."

"3-5-2 sistemi hocamızın istediği bir taktiktir. Sistemlerden ziyade saha içinde futbolcuların yaptığı önemlidir. Sistem ne olursa olsun sahada her şeyini ortaya koyan bir İsmail olacak."

"Şampiyonluk kutlamasında sırasında soyunma odasından benim ismime atfedilen bir tezahürat söylendi. Böyle bir görüntünün içerisinde olduğum için üzüntülüyüm. Beni tanıyan herkes beni bilir. İçimde hiçbir zaman kötülük olmaz. Böyle bir durumdan ben de rahatsız oldu. Profesyonel futbolcular olaran böyle durumlara düşmememiz gerekiyor. Fenerbahçe camiasından bu nedenle özür diliyorum"

"Hasan Ali son derece saygı duyduğum bir arkadaşım. Birlikte bir forma rekabetimiz olacak."

"Transfer görüşmemiz çok da fazla uzun sürmedi. Gönlüm bu konuda çok rahat. Sezon içerisinde gerçekleşmiş hiçbir görüşme olmadı."

"Kesinlikle basında yazıldığı gibi Gökhan Gönül ile bir ücret kıyaslaması yapmadım. Bunlar gerçek değil. Aldığım karardan kesinlikle mahcup değilim. Son derece mutlu ve gururluyum. Futbol hayatımını ikinci yarısındayım ve daha da iyi olmak istiyorum."

"Geçen 7 sezonunun ardından personelinden futbolcularına, hocalarından yöneticilerine ve taraftarına kadar geçirdiğim her gün için herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonra Fenerbahçe için çalışacağım. Herkes hakkını helal etsin."

Yönetici Mahmut Uslu ise imza töreninde şöyle konuştu:
"İsmail'in İspanyol takımıyla anlaştığını biliyorduk. 2-3 gün içerisinde hallolan bir transfer oldu. Bu işle uğraşan yönetim kurulu arkadaşlarımızı tebrik ediyorum."

Yorumlar | 0
üye profil