İsmail Kartal, Süper Lig ekibiyle anlaştı!

İsmail Kartal, Süper Lig ekibiyle anlaştı!

Yönetim, sezon sonunda Kartal'a sportif direktörlük ya da yardımcı antrenörlük teklif edecek. Ancak sarı-lacivertli hoca, Fenerbahçe'yi tamamen bitirdi.

Ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluğu Galatasaray'a kaptıran Fenerbahçe, İsmail Kartal'a hizmetlerinden dolayı teşekkür edip, yeni sezona yeni bir hoca ile başlayacak. Ancak başkan Aziz Yıldırım, Kartal'ı tamamen gözden çıkarmak istemiyor. Yönetimdensızan bilgilere göre başkan, Kartal'a sportif direktörlükya da yardımcı antrenörlük teklifi sunarak kulüpte kalmasını isteyecek. Fakat 54 yaşındaki teknik adam, bu teklifi kesinlikle "hayır" yanıtı verecek. 

Bir takımla anlaşmış 

Zira Fenerbahçe'de yaşadıkları Kartal'ı artık iyicecanından bezdirmiş durumda. İstediği transferlerin yapılmaması, takıma yapılan silahlı saldırı, başkanın ve kamuoyunun baskısı, bazı futbolcuların kendisini yarı yolda bırakması, yönetimin acımasız eleştiriler karşısında kendisine sahip çıkmaması gibi birçok husus, Kartal'ı pes ettirdi. Eng eller yüzünden işini yapamamaktan şikayet eden Kartal'ın, "Ömrümü yediler. Yeter artık yeter, bıktım usandım. Burada adamı çalıştırmıyorlar" serzenişinde bulunduğu belirtildi. İsmail Kartal'ın önümüzdeki sezon için birAnadolu takımı ile anlaştığı öğrenildi.

Görüntülenme : 1330 Güncelleme Tarihi: 27/05/2015 10:33:54
Yayınlanma Tarihi: 27/05/2015 08:57:31

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin