Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Isırık vakası! Bu kez Suarez değil...

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Atletico Madrid ile Real Madrid'i karşı karşıya getiren Madrid derbisinde "ısırık" vakası yaşandı.

15.04.2015 13:19

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Atletico Madrid ile Real Madrid'i karşı karşıya getiren Madrid derbisinde "yeni" bir Suarez vakası yaşandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Özellikle son dönemde yaşanan bütün "ısırık" olaylarında Uruguaylı oyuncu başrolde bulunurken, bu kez rakibini ısırmaya yeltenen isim Real Madrid forması giyen Daniel Carvajal oldu.

Vicento Calderon'da oynanan karşılaşmada Daniel Carvajal ile Mario Mandzukic'in ikili mücadeleye girdiği pozisyonun devamında Hırvat futbolcunun abartılı tepkisinin kameraya yansıması ile ortaya çıkan görüntüler bir anda İspanya'yı karıştırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

 

İlk etapta rakibinin kolunu ısırmak için hamle yaptığı görülen Daniel Carvajal, daha sonra sinirlerine hakim olamıyor ve bu kez de elleri ile Mario Mandzukic'e temasta bulunuyor. Daniel Carvajal'in temasını hisseden Mario Mandzukic ise bir anda kendisini abartılı şekilde yere bırakıyor.

Yaşanan bu olayın İspanya'da bir anda gündeme oturken, müsabakanın hakemi Milorad Mazic'in o esnada pozisyona sırtının dönük olması ise geceye damgasını vuran bir başka detay oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Carvajal "ısırmadım" dedi

Real Madrid forması giyen Daniel Carvajal ise rakibini ısırmaya yönelik birhareketinin olmadığını söyledi ve iddiaları kesin bir dille reddetti.

Daniel Carvajal, "Görüntüleri maçtan sonra izledim ve orada rakibimi ısırmaya yeltenmek ile eleştiriliyorum. Şunu açıklığa kavuşturmak istiyorum ki, ben ne birini ısırdım ne de ısırmaya yeltendim"

Mandzukic'e tepki!

Manchester United'ın efsane oyuncularından ve şimdilerde yorumculuk yapan Paul Scholes ise, bahsi geçen pozisyonun ardından Atletico Madrid forması giyen Mario Mandzukic'e yüklendi.

Paul Scholes, "Mario Mandzukic sorun çıkarmak için uğraşıyordu" diyerek Hırvat oyuncunun tepkisinina abartılı olduğunu savundu.

Yorumlar | 0
üye profil