İrfan Can Kahveci ile Atakan Çankaya arasında yaşananların görüntüleri ortaya çıktı

Fenerbahçeli futbolcu İrfan Can Kahveci, Göztepe maçı sonrası 5 ile 10 maç arası ceza talebiyle PFDK'ya sevk edilmişti. İki kulüpten yapılan açıklamalar sonrasında İrfan Can Kahveci ve Göztepeli futbolcu Atakan Çankaya arasında tünelde yaşanan olayların görüntüleri ortaya çıktı. İşte o yaşananlar...

Yayınlanma Tarihi: 01.12.2021 18:10
Değiştirme Tarihi: 01.12.2021 18:10

Fenerbahçeli İrfan Can Kahveci’nin 5 ila 10 maç arasında ceza talebiyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na (PFDK) sevk edilmesine gerekçe gösterilen tartışmanın görüntüleri ortaya çıktı. 

FENERBAHÇE'DEN SEVK KARARINA TEPKİ

Öte yandan Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan, sarı-lacivertli futbolcu İrfan Can Kahveci'nin tedbirli olarak Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna (PFDK) sevk edilmesine tepki gösterdi.

Kızılhan, "İrfan Can ile rakip futbolcu arasında yaşanan itiş kakışın saldırı olarak nitelenmesi ve sevkin bu şekilde yapılması, bizim açımızdan asla kabul edilebilir değildir ve en açık tabirle de iş bilmezliktir, kötü niyettir" ifadelerini kullandı.

GÖZTEPE: KABUL EDİLEMEZ

Göztepe Kulübü ise Atakan Çankaya ve İrfan Can Kahveci arasında yaşanan olaylar hakkında açıklama yayımlayarak devre arasında yaşanan olay sebebiyle Atakan Çankaya'nın disiplin kuruluna sevk edilmesinin kabul edilemez olduğu ifade edildi.

İlgili Sayfalar: Spor