Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Inter - PSG maçı saat kaçta, hangi kanalda canlı yayınlanacak? - Uluslararası Şampiyonlar Kupası

Inter - PSG maçı saat kaçta, hangi kanalda canlı yayınlanacak? - Uluslararası Şampiyonlar Kupası

Inter PSG maçı saat kaçta, hangi kanalda canlı yayınlanacak? Tüm futbolseverler bu akşam ekran başına kilitleniyor. Yeni sezon öncesi hazırlık turnuvası kapsamında düzenlenen Uluslararası Şampiyonlar Kupası heyecanı sürüyor. Inter PSG maçı bu akşam müthiş bir karşılaşmaya sahne olacak. Herkesin merak ettiği Inter PSG maçı saat kaçta, hangi kanalda olacak sorusunun yanıtı belli oldu. İşte detaylar...

24.07.2016 18:58

Uluslararası Şampiyonluk Kupası maçları tüm heyecanıyla devam ediyor. Şampiyonlar, dünyanın en iyi futbol yıldızları; 22 Temmuz - 13 Ağustos tarihleri arasında bu organizasyonda yer alacaklar. Peki, Inter PSG maçı saat kaçta, hangi kanalda canlı olacak? Merak ettiğiniz soruların cevabı haberimizde..

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen; Çin, Avustralya, Amerika, Avrupa’da maçların oynandığı 4 kıtaya yayılan organizasyonda yine devler bir araya geliyor. 2013’te Real Madrid’in, 2014’te Manchester United’ın 2015’te Real Madrid ve PSG’nin şampiyonluğu ile tamamlanan turnuva adeta bir futbol şöleni olacak. Dünyanın en büyük futbol yıldızları yeni sezon öncesinde ekranlarda yer alacak.

INTER PSG MAÇI SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA
Uluslarası Şampiyonlar Kupası'nda Inter, Fransa şampiyonu Paris Saint-Germain ile karşı karşıya gelecek. 24 Temmuz Pazar'ı 25 Temmuz Pazartesi'ne bağlayan gece 00.05'de başlayacak mücadeleyi Kanal D ve Smart Spor naklen yayınlayacak.

Yorumlar | 0
üye profil