İngiliz Atlet Lauren Jeska, Erkek Çıktı

İngiliz Atlet Lauren Jeska, Erkek Çıktı

İngiltere'de yaşayan ve ameliyatla kadın olan Lauren Jeska'nın erkek olduğu ortaya çıktı. Jeska, atletizm kurulu başkanını öldürmeye çalışırken tutuklandı.

İngiltere'de bir atlet, gerçek cinsiyetini ortaya çıkaran atletizm kurulu başkanını bıçakla öldürmeye çalıştı. İsmi Lauren Jeska olduğu öğrenilen kadının, erkek olarak doğduğu ve birçok yarışa katılmasının ardından cinsiyet değiştirme ameliyatı ile kadın olduğu öğrenildi. Eline geçirdiği 2 bıçakla Ralph Knibbs'i ve 2 yardımcısını yaralayan atlet, çıkarıldığı Birmingham mahkemesince suçlu bulundu.

"RUHSAL SORUNLARI VAR"

Alexandre Stadında gerçekleşen saldırıdan sonra, 41 yaşındaki sporcunun kardeşi ablasının ruhsal sorunlar yaşadığını öne sürdü. Sorunlu bir aileden geldiğini belirten Nick, Lauren'le birlikte 2 kardeşlerinin daha olduğunu ancak ikisininde trajik biçimde öldüğünü söyledi.

Lauren'in cinsiyet değiştirme ameliyatını bir nevi abisinin ölümü olarak gördüğünü itiraf eden Nick, ailenin başına gelen talihsizliklerden sonra herkesin yıkıldığını sözlerine ekledi.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 29/09/2016 08:51:43

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin