Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İmzayı attı, özür diledi!

İmzayı attı, özür diledi!

Şampiyonluk kutlamaları sırasında Fenerbahçe aleyhine yaptığı tezahürat nedeniyle taraftarın kendisine olan tepkisi için İsmail Köybaşı, “Benim içimde kötülük olmaz. Böyle bir durumdan ben de rahatsızlık yaşadım. Özür diliyorum” ifadelerini kullandı.

15.07.2016 04:44

Fenerbahçe’nin yeni transferi İsmail Köybaşı, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde düzenlenen bir törenle, kendisini 3 yıllığına sarı-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

İmza törenine katılan Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, “Çok önemli bir sporcuyu, ihtiyacımız olan sol bekimizi transfer etmiş oluyoruz. Bu imza töreni çok anlamlı. Çok iyi bir futbolcu, beyefendi biri, biraz da hemşerim sayılır. Böyle bir arkadaşı ailemize kattık. Ben çok inanıyorum başarılı olacağına” diye konuştu.

İsmail Köybaşı ise “Benim düşüncem, futbol kariyerimi en verimli şekilde sürdürmekti. Ben de top oynamaya duyduğum tutkum doğrultusunda bir karar verdim. Beni heyecanlandıran, sahiplenmeye hazır hissettiren Fenerbahçe oldu. Burada olmaktan mutlu ve gururluyum” dedi.

Bilen bilir
Şampiyonluk kutlamaları sırasında Fenerbahçe aleyhine yaptığı tezahürat nedeniyle taraftarın kendisine olan tepkisi için de milli oyuncu şunları söyledi:

“Camialar arasında büyük bir rekabet var. Bizler profesyonel futbolcular olarak isteğimiz doğrultusunda hareket edebiliyoruz. Profesyonellikte bu tip konulara çok rağbet edilmemesi gerekiyor. Bu bir şampiyonluk kutlamasıydı. Böyle bir görüntü içinde olduğum için üzgünüm. Fenerbahçe camiasının üzüldüğünü biliyorum. Benim karakterimi bilen, neyi ne niyetle yaptığımı bilenler bilir. Benim içimde hiçbir zaman kötülük olmaz. Böyle bir durumdan ben de rahatsız oldum. Fenerbahçe camiasından özür diliyorum. Bundan sonra Fenerbahçe forması için mücadele edeceğim, en iyisini yapacağım. Onlara yaşatacağım güzelliklerle beni anmalarını rica ediyorum.”

Gönlüm çok rahat
Fenerbahçe’yle sezon ortasında konuşmaya başladığı yönündeki iddiaları kesin bir dille yalanlayan İsmail Köybaşı, “Tamamen sezon sonunda olan bir durumdu. Hatta bu durum çok da fazla uzun sürmeden gerçekleşen bir durum oldu. Bir şey ispatlamak istemiyorum. Gönlüm çok rahat. Sezon içinde gerçekleşmiş hiçbir şey yok” diye konuştu.

İsmail Köybaşı, 3-5-2 sisteminin kendisi için daha verimli olabileceğini söyledi. İsmail, imza töreni sonrası Fenerbahçe forması ile poz verdi.

 

Yorumlar | 0
üye profil