Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İlkay Gündoğan yeniden Alman milli takımında

İlkay Gündoğan yeniden Alman milli takımında

İlkay Gündoğan tam 328 gün sonra Alman milli takımının kadrosuna alındı. Alman milli takımını teknik direktörü Löw, “İlkay'ın milli takıma katılması kalitemizin artması anlamına gelir” dedi.

06.10.2016 10:36

SAKATLIĞI geçen ve form tutan İlkay Gündoğan'ı yeniden milli takıma alan Joachim Löw, yıldız futbolcuyu Çek Cumhuriyeti ile Cumartesi oynanacak maçta görevlendirecek. Soğuk algınlığı olan ancak maçta oynayacak durumda bulunan İlkay'ı Löw'ün orta sahada oynatmayı planlıyor. Löw, “İlkay'ın milli takıma dönmesi ve aramızda olması kalitemizin arttığı anlamına gelir” dedi. 

4 KİLO ZAYIFLADI
Alman milli takım menajeri Oliver Bierhoff ise İlkay'ın sakatlıkları nedeniyle hem 2014 Dünya, hem de 2016 Avrupa Futbol Şampiyonalarında oynayamadığını hatırlatarak, “İnsan üzülüyor İlkay'ın sakatlıkları nedeniyle önemli şampiyonalarda forma giyememiş olmasına” dedi. Manchester City'ye transfer olduktan sonra yemeğine dikkat eden İlkay, geçen sezona göre dört kilo daha zayıfladı. Beslenmesine dikkat eden İlkay, özel aşçı tuttu. İlkay, özel aşçısının yaptığı yemekleri yemeklerle besleniyor. İlkay ayrıca takım ile çalışmaların dışında özel antrenörle bireysel çalışmalar yapıyor.

Yorumlar | 0
üye profil