İlk kesik Salih ve Aatif'a

İlk kesik Salih ve Aatif'a

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat’ın ilk kesikleri belli oldu.

Dick Advocaat’ın ilk kesikleri belli oldu. Zamanla takımı tanıyan Hollandalı çalıştırıcı ilk olarak Salih Uçan ve Aatif Chahechouhe’yu kadronun dışında bıraktı.

UEFA kadrosunda olmayan Chahechouhe, Bursaspor ve Kasımpaşa maçlarını da dışarıdan izledi. Son dönemin formsuz ismi Salih de Advocaat’tan kesik yedi. Performansı ve fizik gücüyle eleştirilen genç yıldız, ilk kez Kasımpaşa deplasmanında 18 kişilik kadronun dışında kaldı.

‘Yeni Baroni’ Josef de Souza
Kasımpaşa karşısında attığı gol ve oynadığı futbolla yıldızlaşan Josef de Souza, herkesin alkışlarını topladı. Brezilyalı orta saha, Vitor Pereira’nın gidişinden sonra takımdan ayrılması bile gündeme gelmesine rağmen kendini buldu.

Orta sahadaki alternatifsizlikten dolayı formayı kapan Souza, Bursaspor, Zorya ve Kasımpaşa karşılaşmalarında iyi oynadı. Kendini toparlayan 27 yaşındaki oyuncunun performansı akıllara Cristian Baroni’yi getirdi. 2011 öncesinde takımdan gönderilmek istenen ancak devam eden Baroni’nin sonraki yükselişi de Souza’da referans olarak gösterildi.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 21/09/2016 05:12:51

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin