İlhan Mansız operasyonu!

İlhan Mansız operasyonu!

Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman yeni gelecek hocanın yanına takımın efsane isimlerini monte edecek.

Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman gelecek sezon takımı Marcelo Bielsa'ya teslim etmeye hazırlanırken, Slaven Bilic'te düştüğü hataya düşmemekte kararlı.

Hırvat teknik adama Türk yardımcı konusunda sözünü geçiremeyen Orman, İbrahim Üzülmez'i bir türlü yedek kulübesine sokamamıştı. Fakat Orman'ın, Bielsa ile yaptığı görüşmede Arjantinli teknik adama bir Türk yardımcı ve bir de Türk sportif direktörle çalışacağını aktardı. Orman'ın, yardımcı antrenör olarak İbrahim Üzülmez'i düşündüğü, sportif direktör olarak kafasındaki isminse İlhan Mansız olduğu bildirildi. Bielsa'nın görevi kabul etmemesi durumunda da diğer adaylara da benzeri şekilde dayatılacağı gelen bilgiler arasında.

Bielsa'nın tek şartı!
Başkan Fikret Orman'ın bizzat görüştüğü Marcelo Bielsa konusunda hergün yeni gelişmeler yaşanıyor. Orman'ın daha önce Beşiktaş'a gelmeyi reddederek Marsilya'nın yolunu tutan Arkantinli teknik adamı ikna ettiği, Bielsa'nın tek şartının ise Fransız ekibinin kendisiyle yollarını ayırması olduğunu söylediği bildirildi. Bielsa'nın Marsilya'da kalma ihtimalinin doğduğu Fransa'da konuşulurken, siyah-beyazlı yönetimin hamlesi de bekleniyor. 

Görüntülenme : 888 Güncelleme Tarihi: 02/06/2015 15:01:25
Yayınlanma Tarihi: 02/06/2015 14:15:56

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin