İkinci Marcao-Kerem olayı: Sahada tekme tokat birbirlerine girdiler

Süper Amatör Lig'de mücadele veren Değirmenönüspor'un iki futbolcusu 'pas atmama' sebebiyle çıkan tartışmada birbirlerine girdi. Görüntüler, Galatasaray'n yıldız oyuncuları Marcao ile Kerem Aktürkoğlu arasında yaşanan kavgayı getirdi. İşte Denizli'deki kavganın ayrıntıları...

Yayınlanma Tarihi: 09.11.2021 11:39
Değiştirme Tarihi: 09.11.2021 11:39

Denizli Süper Amatör Lig A Grubu 4. haftasında Değirmenönüspor ile Buldan Belediyespor arasında oynanan karşılaşmanın 87. dakikasında Değirmenönüsporlu Doğukan Kesikbaş ve Mehmet Berke Atalay arasında şiddetli bir gerginlik yaşandı.

İki takım arkadaşı arasında pas atmama yüzünden başlayan sözlü tartışma, bir anda yumruklu kavgaya düştü. Sinirlerine hakim olamayan Mehmet Berke Atalay, itişme sırasında yere düşen takım arkadaşı Doğukan Kesikbaş’ı tekmeledi.

Taraftarların gözü önünde yaşanan tekme tokatlı kavgaya ilk müdahaleyi iki futbolcunun takım arkadaşları yaptı. Emniyet güçleri, yedek futbolcular ve teknik heyetin müdahalesiyle güçlükle birbirinden uzaklaştırılan oyuncular, maçın hakemi tarafından kırmızı kartla cezalandırıldı. Sahadan çıkarlarken dahi oldukça sinirli oldukları gözlenen futbolcuların arasında yaşanan gerilim, soyunma odasında da devam etti.

Kaynak: İHA

İlgili Sayfalar: Spor