İki Fotoğraf Arasındaki Benzerlik...

İki Fotoğraf Arasındaki Benzerlik...

Emenike’nin Sivok’a yaptığı hareketin, 2006 Dünya Kupası’nda Zidane’ın Materazzi’ye kafa attığı pozisyona çok benzediği ifade edildi.

Fenerbahçe’nin Nijeryalı futbolcusu Emmanuel Emenike’nin Beşiktaş maçındaki hareketi geniş yankı uyandırdı. Emenike’nin sarı kart gördüğü, siyah beyazlıların Çek stoperi Tomas Sivok’a kafa attığı pozisyonun sarı mı yoksa kırmızı kart mı olması gerektiği tartışmaları sürerken, Afrika’da da konuyla ilgili pek çok haber yapıldı.

MAÇIN ÖZETİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINHaber ile ilgili metin girin!.  Nijerya başta olmak üzere kıtadaki bir çok site, son ayların formda oyuncusunun hareketine geniş yer ayırdı. Afrika’da ve Nijerya’da yılın futbolcusu adayları arasında olan Emenike’nin yaptığı hareketle ilgili en ilginç yorumlardan bir tanesi, bu pozisyonu Zidane’ın meşhur hareketine benzeteniydi. ZIDANE, MATERAZZI'YE BÖYLE KAFA ATMIŞTIHaber ile ilgili metin girin!.  Emenike’nin Sivok’a attığı kafanın Zinedine Zidane’ın 2006 Dünya Kupası’nda İtalyan Marco Materazzi’ye yaptığı kafa vuruşuna çok benzediği yorumları yapıldı.
Görüntülenme : 2563 Güncelleme Tarihi: 03/12/2013 17:21:38
Yayınlanma Tarihi: 03/12/2013 16:03:25

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin