Igor Tudor'dan flaş açıklama!

Yayınlanma Tarihi: 14.02.2017 21:54 | Değiştirme Tarihi: 15.02.2017 10:00

Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Igor Tudor, asbaşkan Tolga Gül'e takımdan ayrılıp Galatasaray'a gideceğini açıkladı.

Galatasaray ile anlaşıp anlaşmadığı adeta yılan hikayesine dönen Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Igor Tudor, yarın sabah kulüpten ayrılarak Galatasaray’a gidecek.

İlk antrenmana yarın çıkacak...
Akşam saatlerinde ayağının tozuyla Metin Türker Tesisleri’ne gelen Hırvat teknik adam Igor Tudor, Asbaşkan Tolga Gül ile yaptığı görüşmede, takımdan yarın ayrılacağını ve Galatasaray ile anlaşma imzalayacağını bildirdi. 40 dakikalık idman sonrası tesislerde futbolcularla da konuştuğu öğrenilen Tudor, sabah kulüpten ayrılarak İstanbul’a geçecek ve sarı-kırmızı takımla saat 17:00’da başlayacak olan akşam antrenmanına çıkacak.

Kulüp Başkanı Ferudun Tankut, İHA’ya yaptığı açıklamada, Tudor’un takımdan ayrılacağını doğrulayarak, “Kendisi Asbaşkanımız Tolga Gül’e yarın sabah ayrılacağını, Galatasaray ile anlaştığını söylemiş” dedi.

Ayrılığı resmen açıkladı...
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek Riekerink'le yolların ayrıldığını resmen açıkladı!

"Yönetim Kurulu vardı. Dün açıklama yapmıştım bugün toplantı oacağına dair. Bir değerlendirme yapacağımızı söyledim. Bunu bugün tartıştık. Riekerink ile yolları ayırdık. Bunu tebliğ ettik. Telefonla görüştük. Yeni teknik direktör için çalışmalar yarın sabah başlayacak."