Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İdmana gelme kendine kulüp bul

İdmana gelme kendine kulüp bul

Yeni sezon hazırlıklarına katılmak üzere İstanbul’a gelen ve sosyal medyadan “Evime döndüm” diye mesaj atan Brezilyalı yıldız şok yaşadı.Antrenmana gelmesine gerek kalmadığını oyuncusuna bildiren sarı lacivertliler Diego Ribas'tan bir an önce gideceği takımı bulmasını bekliyor...

28.06.2016 01:07

YENİ sezon hazırlıklarına başlayan Fenerbahçe’de Diego’nun artık takımda olmayacağı ilk antrenmanda netleşti. Brezilyalı oyuncu dün start alan çalışmalarda takım ile antrenmana dahil edilmedi. Önceki gün İstanbul’a dönen ve sosyal medya hesaplarından, “Evime döndüm” mesajı atan Diego’ya daha önce, “Kulüp bul” diyen sarı lacivertliler, oyuncunun antrenmana çıkmasına da izin vermeyerek yeni sezon kadrosunda düşünmediklerini resmen iletmiş oldular.

RESMi BiR TEKLiF YOK
DİEGO için F.Bahçe’ye henüz resmi bir teklif iletilmedi. Sarı lacivertli kulüp Brezilyalı yıldızın çözümü kendi bulması için bastırıyor. Sarı lacivertlilerde oynadığı 2 sezon boyunca bekleneni veremeyen Diego geçen yıl şampiyonluğun kaçmasının ardından iyice gözden düşmüştü. Ülkesine gitmeden önce yeni sezonda istenmediği kendisine söylenen Brezilyalı buna rağmen İstanbul’a geri döndü ancak artık sarı lacivertli formayı giyemeyeceğini o da anlamış oldu.

TARAFTARLA ARASI AÇILDI
DİEGO, iki yıl önce şampiyon takımın tek yeni sezon transferi olarak kadroya dahil edilmişti. O dönem takımın başında bulunan Ersun Yanal’ın ayrılmasından sonra göreve gelen İsmail Kartal kendisini yeterince kullanmazken, yaşadığı sakatlık da performansını olumsuz etkiledi. Geçtiğimiz sezon da zaman zaman iyi maçlar çıkarmasına karşın, ligin 2. yarısında performansı düşen Brezilyalı, G.Saray ile berabere kalınan maçtan sonra taraftarların protestosuna uğramış, sonraki karşılaşmalarda da ıslıklanmıştı.

Yorumlar | 0
üye profil