Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Icardi'ye savaş açtılar: 'Sen adam değilsin'

Icardi'ye savaş açtılar: 'Sen adam değilsin'

Inter'de, taraftarlar ile takım kaptanı Mauro Icardi arasında gerginlik patlak verdi. Taraftarlar, Arjantinli futbolcu için Cagliari maçında, "Sen adam değilsin" diye pankart açtı.

16.10.2016 17:39

Inter taraftarları ile takımın yıldızı Mauro Icardi arasında büyük bir savaş patlak verdi. Inter'in taraftar grubu Curva Nord, otobiyografisindeki ifadeleri nedeniyle Arjantinli oyuncu için bir bildiri yayınladı ve kaptanlığı bırakıp gitmesi yönünde çağrı yaptı.

Curva Nord'un bildirisinde, "Bu kitap saçma, yalan ve korkunç. Icardi genç bir salak. Böyle bir insan kaptan olmayı hak etmiyor" ifadeleri yer aldı.

Öte yandan Curva Nord, Cagliari maçında Icardi için "Sen adam değilsin. Sen kaptan değilsin. Sen bir b.k değilsin" yazılı bir pankart açtı.SAVAŞA NEDEN VEREN SÖZLER VE ÖZÜR...Icardi kitabında, taraftarların kendisine tepki gösterdiği bir maç sonrasında, soyunma odasında arkadaşlarına "Arjantin'den kiralık katiller getirerek onların işini bitiririm" dediğini aktarmıştı.

Arjantinli oyuncu, Instagram'dan yaptığı açıklamada taraftarlardan özür dilerken; "Şaşkın ve üzgünüm. Olay sonrasında yaşananları özetlemek istemiştim. Oluşan kaos nedeniyle hayal kırıklığı yaşıyorum. Taraftarları hedef almak istememiştim. Kaptanlık benim bir rüyanın gerçekleşmesinin sembolü. Gol atarsam koşacağım kişiler sizlersiniz. Inter'i seviyorum ve beni ıslıklasanız bile; sizin benim için ne kadar önemli olduğunuzu, size ne kadar saygım olduğunu anlamanızı istiyorum. Kaptanlık için tek bir şey söyleyeceğim, Inter'in arkasında durun, her zaman olduğu gibi. Benim ve takım arkadaşlarımın size ihtiyacı var" ifadelerini kullandı. (sporx)

Yorumlar | 0
üye profil