Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Hamzaoğlu'dan Ibrahimovic açıklaması

Hamzaoğlu'dan Ibrahimovic açıklaması

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Süper Kupa Finali'nin ardından basının toplantısı düzenledi.

09.08.2015 00:28

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, TFF Süper Kupa finalinde Bursaspor'u 1-0 yenerek kupayı  kazandıkları maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, geçen sezonu iki  kupayla kapattıktan sonra Süper Kupa'nın kendileri açısından ayrı bir anlam  kazandığını söyledi. 

Bazı oyuncularının tam performansına ulaşmadığı için sahada sıkıntı  yaşadıklarını dile getiren Hamzaoğlu, "Bursaspor'un önemli atakları da oldu ama  takım güven veriyor. Skora göre oynamayı, galibiyete gitmeyi biliyor. İnşallah bu  sezonda da bunu devam ettireceğiz. Oyun olarak bugünden daha iyisini oynamak  zorundayız. Süper Kupa camiamıza hayırlı olsun. Kupayla kapatmıştık, kupayla  açtık. Umarım ligde ve Şampiyonlar Ligi'nde bu performansımızı artırırız" diye  konuştu.   Hamzaoğlu, transfer politikalarının sorulması üzerine, "Transfer  ihtiyacımız olursa yapacağız, hala bakıyoruz. Bizim için önemli olan  oyuncularımızın performansını en üst seviyeye çıkarabilmek" ifadesini kullandı. 

Oyun anlamında eksikleri olduğunu kaydeden Hamzaoğlu, "Bunun sebebi  belli. Bazı oyuncularımız henüz hazır değiller, o yüzden oyun ortaya çıkmıyor.  Onların iyi olduğu zamanları düşünerek hareket etmemiz gerekiyor. Kadroya  katacağımız her fazladan oyuncu, bize faydadan çok zarar getirir. İhtiyacımız  yokken sadece transfer yapmış olmak için transfer yapmayı düşünmüyorum. Ay sonuna  kadar zamanımız ve oynayacağımız maçlar var. Gerekirse transfer yaparız" şeklinde  konuştu. 

Hamzaoğlu, İbrahimovic ve Volkan Şen'in transferleriyle ilgili soruyu,  "İbrahimovic'i taraftar istiyor. İbrahimovic, kimsenin hayır demeyeceği bir  oyuncu ama her şeyin bir bedeli ve uyumu var. Bunları düşünerek transfer yapmak  zorundayız. Almış olsak kadromuza renk katar, taraftar da mutlu olur. Kendisiyle  hiç görüşmedik ama gelirse de hayır demeyiz. Volkan Şen ile ilgili bir düşüncemiz olmadı. Bu şekilde devam edeceğiz. Önümüzdeki haftalarda her şey netleştiğinde,  gerekirse 1-2 nokta transfer yaparız" diye yanıtladı. 

Yorumlar | 0
üye profil