Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Zlatan ayrılıyor mu? İlk kez açıkladı...

Fransa Ligue 1 ekiplerinden Paris Saint Germain'in yıldız futbolcusu Zlatan Ibrahimovic'in menajeri konuştu.

18.04.2015 14:40

Fransa Ligue 1 ekiplerinden Paris Saint Germain'in yıldızfutbolcusu Zlatan Ibrahimovic'in transferi konusunda menajeri Mino Raiola'dan önemli açıklamalar geldi.

Bordeaux müsabakası sonrası hakeme yönelik hakaret içerikli yorumlarından dolayı 4 maç ceza alan ve daha sonra bu cezası 3'e düşürülen futbolcunun adı son günlerde ayrılık iddialarına karışıyordu.

Bu durumu değerlendiren menajeri Mino Raiola, "Çok üzgünüm, bu doğru bir karar değil ama şaşırmadım da. Zlatan'la konuştum 5-6 maç ceza beklediğini söyledi. Eğer Zlatan sıradan bir oyuncu olsaydı maksimum 1 maç ceza verilirdi. Ama o süperstar; bu yüzden 4 maçtı." dedi.

Amerika sorusu ve transfer için çok net...

PSG'ye gitmesini değerlendiren menajer, "Milan'dan inanılmaz bir kontrat geldi. Harika kulüp, mükemmel bir şehir. Ama o Paris'i seçti. Bordeaux maçından sonra da patladı. Ama Fransa'da yorulmadı... Paris'te çok mutlu. Şehirle ya da insanlarla bir problemi yok. Ona hiç bir zaman gitmek zorunda olduğunu ya da satmak istediğimizi söylemedim. Çünkü o PSG'nin bir projesi. Bana transfer sorusu sormayın. Transfer falan olmayacak. Çoğu aptalca geliyor. MLS'ye de gitmiyor öyle bir şey yok. PSG ile sözleşmesi var ama sen de gazeteci olarak biliyorsun ki herkes onunla ilgili saçmalıkları yazmak istiyor" açıklamasını yaptı.

Son olarak gelecek sezonda ilginç transfer tekliflerin geldiği ve kalıp kalmayacağı hakkında 'Evet, kesin olarak PSG'de kalacak' yanıtını vererek transfer söylentilerini tamamen dindirmiş oldu.

Yorumlar | 0
üye profil