Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Ibarbo'nun menajerinden Galatasaray mesajı!

Bonservisi Cagliari'de olan ve Panathinaikos'ta kiralık forma giyen Victor Ibarbo ile Galatasaray'ın ilgilendiği iddia edildi, menajeri açıklamalarıyla doğruladı.

08.12.2016 13:36

Ara transferde kadroya takviye yapması beklenen Galatasaray için bazı futbolcuların ismi daha çok konuşulmaya başladı. Kiralık gittiği Yunan kulübü Panathinaikos'a uyum sağlayamayan ve Yunan taraftarlar tarafından ıslıklanan Victor İbarbo için İtalyan basını flaş bir iddia ortaya attı.

Bonservisi Cagliari'de olan Kolombiyalı hücum oyuncusunun devre arası Galatasaray'a transfer olacağı yazıldı. Gelişmelerle ilgili İbarbo'nun menajeri Riccardo Calleri'ye açıklamalarda bulundu.

Calleri, İbarbo & Galatasaray flörtünü birinci ağızdan doğruladı. "Galatasaray oyuncumla daha önce ilgilenmişti. Neler olacağını hep birlikte göreceğiz'' diyen Calleri ara transfer için sarı-kırmızılı kulübe açık kapı bıraktı. Galatasaray yönetiminin devre arası transfer çalışmaları sürdürdüğü, Riekerink kalsa da ayrılsa da takıma yapılacak takviyeler için yol haritasının belli olduğu öğrenildi.

Yorumlar | 0
üye profil