Iasmin Latovlevici'den flaş Galatasaray itirafı: 2. yarıda ağzım sağa, burnum sola gitti!

Igor Tudor döneminde sol bek ihtiyacını karşılamak amacıyla Karabükspor'dan Galatasaray' transfer edilen Rumen futbolcu Iasmın Latovlevici, sarı kırmızılı takımdaki günlerine ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ülkesinin basınına konuşan Latovlevici, bir hazırlık maçı sırasında yaşadığı sakatlık nedeniyle zor anlar yaşadığını ve hastaneye zor yetiştirildiğini itiraf etti. 

Yayınlanma Tarihi: 05.05.2020 12:45
Değiştirme Tarihi: 05.05.2020 14:56
Iasmin Latovlevici'den flaş Galatasaray itirafı: 2. yarıda ağzım sağa, burnum sola gitti!

Galatasaray'da bir sezon forma giyen Iasmin Latovlevici, sarı kırmızılı takıma dahil olma sürecini ve forma giydiği dönemde yaşadığı şok bir sakatlığa dair son dakika açıklamasında bulundu. Galatasaray'a transferini Igor Tudor'un sağladığını söyleyen Iasmin Latovlevici bir hazırlık maçında yaşadığı sakatlık sonrası ağzının sağa, burnunun sola gittiğini ve hastaneye zor yetiştiğini ifade etti. 

Ülkesinin basınına konuşan Iasmin Latovlevici, Karabükspor Galatasaray ve eski hocası Tudor hakkında konuştu. 

İşte Latovlevici'nin açıklamaları;

Gençlerbirliğine trasfer olduğununda harika oynayacağını düşünen Latovlevici, 6 ayda 3 farklı teknik direktör ile çalıştığını, Steaua Bükreş'te oynadığı bu kadar sürede böyle bir şeyle karşılaşmadığını ifade etti. 

Igor Tudor hakkında da konuşan Latovlevici, Tudor'un sahada mücadele eden, koşan oyuncuları sevdiğini ve şikayet etmediğini söyledi. Igor Tudor'un deyim yerindeyse 'asker' gibi futbolcuları sevdiğini söyleyen Latovlevici, Tudor'un idmanları için başka bir seviye olarak tanımladı. 

"BENİ DE YANINDA GÖTÜRDÜ"

30 yaşında, bu kadar koşmanı istemek biraz acımasız. Bu kadar koşmak istemiyorsun ama yine de koşuyorsun. Hayatta kalmak istiyorsan, yapabileceğin bir şey yok. Galatasaray'a gitti ve beni de yanında götürdü.

"AĞZIM SAĞA, BURNUM SOLA GİTTİ"

Burnumdan ve çenemden ameliyat olduktan sonra Galatasaray'a gittim. Bir hazırlık maçında sakatlandım. Maçın devre arasında hoca çıkmak isteyen olup olmadığını sordu ve ben iyi olmamama rağmen o sakatlıkla devam edebileceğimi düşündüm. 2. yarıda ağzım sağa, burnum sola gitti, beni hastaneye zor yetiştirdiler ve ameliyat ettiler.

"SAKATLANMASAM İŞLER FARKLI OLACAKTI"

Galatasaray'daki ilk 2 haftam yatakta başladı yani. Kaslarım zayıfladı ve idmana gittiğimde kendimi zorladım. Galatasaray'da böylesine güzel bir statta, dolu tribünler önünde kim oynamamak istemez ki! Eğer sakatlanmasaydım, işler farklı olacaktı."

BANA İHTİYAÇLARI VARSA HAZIRIM"

Şu anda teklif yok, sadece görüşmeler var, nereye gider bu iş bilmiyorum. Maçtan önceki duygular, küfürler... Her şeyi özledim. Steaua Bükreş'in bir sol beke ihtiyacı var mı bilmiyorum ancak her an geri dönebilirim. Oradaki herkesle iyiyim ancak futbol da bir iş. Bana ihtiyaçları varsa, hazırım."

SEYİRCİ ARKANDA OLURSA REAL MADRİD'İ BİLE YENERSİN"

Taraftarların baskısıyla, tüm stat senin üzerine doğru gelirken, ıslıklar ve çığlıklarla oynamak başka, boş tribünler önünde oynamak başka. Seyirci arkanda olursa, Real Madrid'i bile yenme şansı bulursun.