Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Hoş geldin Emenike

Hoş geldin Emenike

Panathinaikos’u hazırlık maçında deviren Fenerbahçe’de Emmenike rüzgarı esti. Nijeryalı 3. dakikada açtığı gol perdesini 54’te de kapattı. 69’da yerini Stoch’a alkışlarla bıraktı.

14.07.2016 01:09

F.Bahçe Kadıköy’deki ilk hazırlık maçında Panathinaikos’u 2-1 yendi. Düşük tempoda ve çok az taraftar kitlesi önünde oynanan maçta Van Der Wiel ve Neustadter taraftar ile Kadıköy’de buluştu. F.Bahçe’nin yeni taktiği 3-5-2 savunmada zaaflar içeriyor. Hücumda etkili olunsa da işin savunma kısmında düşük tempolu PANA bile bol pozisyon buldu.

İşte dikkat çeken noktalar...

NiJERYALI MÜTHiŞ DÖNDÜ
Emenike, Fenerbahçe’ye müthiş bir dönüş yaptı. 2 gol atan Emenike taraftarla da barıştı. Pereira o oyundan çıkarken performansından etkilenmiş göründü.

SALİH DAHA AGRESİF OLMALI
Salih Uçan fiziksel olarak güçlenmiş göründü. Emenike’ye harika bir gol pası verdi. Ama o da fiziksel mücadelede eksik bir görüntü çizdi. Daha agresif olmalı.

FERNANDAO AĞIR VE KİLOLU
Fernandao hala ağır ve kilolu görünüyor. Bir an önce eski haline dönmeli. Van Persie’nin sürekli sakat olduğu düşünülünce onun performansı önem kazanıyor.

RAMAZAN ARTIK TAKIMIN PARÇASI
Genç oyunculardan Ramazan artık takımın parçası. Ne zaman oyuna girse bir etki gösteriyor. Caner ve Yasir ile birlikte bu sezonun sürpriz transferleri gibiler.

Yorumlar | 0
üye profil