Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Hocasından Kaan Ayhan yorumu!

Fortuna Düsseldorf Teknik Direktörü Friedhelm Funkel, Kaan Ayhan'ın milli davet almasının kendisini endişelendirdiğini söyledi.

06.10.2016 11:28

Fatih Terim'in yeni gözdesi olan milli futbolcu Kaan Ayhan Almanları endişelendirdi. Dünya Kupası elemelerinde Türkiye'nin oynayacağı Ukrayna ve İzlanda maçlarının kadrosuna alınan 21 yaşındaki savunma oyuncusunun aldığı bu davet hocası Friedhelm Funkel'in canını sıktı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Fortuna Düsseldorf'un sezon başında Schalke'den kadrosuna kattığı oyuncunun yavaş yavaş takıma adapte olmaya başladığını belirten Funkel, buna karşın fiziksel olarak istenen duruma henüz tam olarak gelemediğine işaret etti. Milli arada futbolcunun gerçekleştireceği seyahatlerin, kendisini yormasından koktuğunu dile getirdi.

Düsseldorf  Teknik Direktörü şunları söyledi: "Kaan çok güçlü ve iyi işler çıkarıyor. Ancak keşke  milli takıma çağrılmasaydı. Burada daha çok idmanla durumunu kontrol edebilirdik. Tabii ki milli takıma çağrılması bir yandan da gurur verici bir şey. Ancak şimdi Türkiye'ye gidecek, ordan İzlanda'ya geçecek ve geri dönecek. Bunun ona çok fazla gelebileceğinden endişe ediyorum. Geri döndükten sonra kendisini 1860 Münih maçına hazır hale getirmek için elimizden geleni yapacağız."

Yorumlar | 0
üye profil