Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Hırvatistan'dan Fenerbahçe için Igor Tudor iddiası!

Fenerbahçe'de geleceği tartışılan Dick Advocaat yerine Hırvatistan basını Kardemir Karabükspor'un hocası Igor Tudor ismini gündeme getirdi.

18.10.2016 10:31

Fenerbahçe'de kötü gidişe son verecek çözüm arayışları sürerken Advocaat'ın "Kulübüm benden daha iyisini bulursa getirebilir" diye adeta rest çekmesi muhtemel bir teknik direktör değişikliğini gündeme getirdi. 

Hollandalı çalıştırıcının 1-1 biten Alanya maçı sonrası söylediği bu sözler yönetimde rahatsızlığa neden olurken, Hırvatistan'dan çok konuşulacak sürpriz bir iddia geldi.

İddiaya göre, Kardemir Karabükspor'da oynattığı futbolla takdir toplayan Hırvat hoca İgor Tudor Fenerbahçe'nin hedefinde.

Haber ile ilgili metin girin!.

Listenin 1 numarası Tudor
Bu haber gerek Fenerbahçe, gerekse Karabük cephesi tarafından şimdilik doğrulanmasa da kapalı kapılar ardında "Fenerbahçe, Tudor'u yakın takibe aldı. Dick Advocaat ile yollar ayrılırsa, takımın başına onu getirmek için düğmeye basılacak" diye konuşuluyor.

38 yaşındaki Tudor, Karabük'te 7 haftada 12 puan toplarken oynattığı etkili futbolun yanı sıra hırslı kişiliğiyle de kısa sürede dikkatleri üzerine çekti. Hırvat teknik adam, Karabük'ten önce PAOK ve Hajduk Split'i çalıştırdı..

Yorumlar | 1
üye profil
Efe 2 yıl önce
Ne başarısı varmış? Gereksiz değişiklik olur. İllada olacaksa yeri TD olsun. (A.Kocaman, Y. Vural, H.Karaman, A.Avcı)