"Beşiktaş maçında ilki yaşamak istiyoruz"

Spor Toto Süper Lig ekibi Çaykur Rizespor, Ziraat Türkiye Kupası ve ligde 4 gün arayla üst üste 2 kez karşılaşacağı Beşiktaş maçlarının hazırlıklarına başladı.

Yayınlanma Tarihi: 03.02.2015 18:34
Değiştirme Tarihi: 03.02.2015 18:34
'Beşiktaş maçında ilki yaşamak istiyoruz'

Spor Toto Süper Lig ekibi Çaykur Rizespor, Ziraat Türkiye Kupası ve ligde 4 gün arayla üst üste 2 kez karşılaşacağı Beşiktaş maçlarının hazırlıklarına başladı.

Mehmet Cengiz Tesisleri'nde teknik direktör Hikmet Karaman nezaretinde çalışan Çaykur Rizespor'da futbolcular iki ayrı gruba ayrıldı. Koray, Giray, Oboabona, Eren, Kıvanç, Slyvestre, Ümit ve Obranik ilk grupta ısınma hareketlerin ardından koşu ve dar alanda pas çalışması yaptı. Daha sonraki antrenmanda ise ikinci grup yer aldı. Bu grupta yer alan futbolcular teknik ve taktik ağırlıklı çalışma yaptı.

Teknik direktör Hikmet Karaman, antrenman süresince futbolcuklarına uyarılarda bulunarak Beşiktaş ile ligde ve kupada üst üste iki maç oynayacaklarını hatırlattı ve bazı konularda uyarılarda bulundu. Asya Kupası'nda bulunan Viera dışında Çaykur Rizespor'da eksik bulunmuyor.

Eren: "Beşiktaş karşısında ilki yaşamak istiyoruz"


Çaykur Rizesporlu Eren Albayrak, Gençlerbirliği maçında istedikleri sonucu aldıklarını belirterek şimdi kendileri için Beşiktaş'la ligde yapacakları karşılaşmanın önemli olduğunu söyledi. Eren, "Beşiktaş'ın gücünü biliyoruz ancak biz sahaya kazanmak için çıkacağız. Evimizde bu yıl hiç galibiyetimiz yok. Beşiktaş karşısında alacağımız galibiyetle bir ilki yaşamak istiyoruz. Sahamızda seri galibiyetler almayı hedefliyoruz. Bunu Beşiktaş maçı ile başlatmak istiyoruz" dedi.
İlgili Sayfalar: Spor