Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Hidayet Türkoğlu Paralimpik Spor Salonu'nun açılışını yaptı'

"Hidayet Türkoğlu Paralimpik Spor Salonu'nun açılışını yaptı"

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, A Milli Basketbol Takımı ve NBA Ligi'nin eski basketbolcusu Hidayet Türkoğlu, Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı'nı ziyaret etti.

03.10.2016 14:18

Türkoğlu, A Milli Futbol Takımı kadrosuna çağrılmayan milli futbolcu Arda Turan ile ilgili bir soru üzerine de, Milli Takımlar Direktörü Fatih Terim'in büyüğü ve Arda Turan'ın da sevdiği bir kardeşi olduğunu ifade etti. Türkoğlu, "Milli formanın önüne kimse geçemez, şahıslar geçemez. Gelişmeleri bekleyip göreceğiz."dedi.

Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı dünyaca ünlü basketbolcu ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hidayet Türkoğlu'nu ağırladı. Türkoğlu'nun Engelliler Sarayı'nı ziyareti sırasında kendisine AK Parti İstanbul Milletvekili Feyzullah Kıyıklık ile Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı eşlik etti. Ziyaret sırasında ilk olarak 37 değişik branşta kurs verilen atölyeleri gezen Türkoğlu, buradaki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Engelli kursiyerlere yakın ilgi gösteren Türkoğlu, bir süre sohbet etti. Türkoğlu, daha sonra Kıyıklık, Çağırıcı ile Bağcılar'ı Süper Lig'de temsil eden engelli basketbolcular ve engelli milli atletlerle ile birlikte Paralimpik Spor Salonu'nun açılışını yaptı.

Yorumlar | 0
üye profil