'Hiç mutlu değilim'

"Hiç mutlu değilim"

Quaresma maçın çok haksız bir skorla bittiğini belirterek, “İyi oynayan bizdik ama bir hata yüzünden puan kaybettik. Evet gol attım ancak skordan dolayı mutlu değilim” diye konuştu.

Dinamo Kiev karşısında Beşiktaş’ın tek golünü atan Ricardo Quaresma maçtan sonra tüm oyuncular gibi hayal kırıklığı içindeydi.

Portekizli yıldız ortaya koydukları iyi futbola rağmen 2 puan kaybettiklerinin altını çizerek, “Bizim için haksız bir skor oldu. Takım halinde iyi oynadık, pozisyonlara girdik. Ancak duran topta yaptığımız bir hata gole neden oldu. Şampiyonlar Ligi seviyesinde bunlar olabiliyor ancak haksız bir sonuçla sahadan ayrılmak bizi üzdü” dedi.

Siyah-beyazlı futbolcu bu sezon geçen yıla göre daha farklı bir düzende oynadıklarının ifade edilmesi üzerine, “Aramızdan ayrılan oyuncular oldu. Yerlerine de yeni oyuncular geldi. Biz takım halinde maçta çok çalıştık. Kısa pas yapmamız yerde yaptık. Direkt oynamamız gereken yerde de uzun pasla oynadık. Güzel oyun için bütün takımı kutlamak lazım” diye konuştu.

Quaresma frikikten attığı harika gol için ise “Maçtan önce belirlenen frikikçilerden biri de bendim. Topun başına gelirken güvenim yerindeydi. Evet golümü attım ama skordan dolayı mutlu değilim” yorumunu yaptı.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 29/09/2016 05:33:36

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin