Herkes Trabzon'u konuşacak

Herkes Trabzon'u konuşacak

Bordo mavili ekibin tecrübeli teknik direktörü, öğrencilerinin hazırlık dönemi performansından oldukça memnun olduğunu ifade ederken, istediği futbolu oynayan bir takımın oluşmaya başladığını belirtti.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, yarına umutla baktığını belirterek, “Umutlar bir noktaya eriştiğinde karşılıksız kalmasını istemiyorum. Yarına umutla bakıyorum ve iyi olacağını düşünüyorum” dedi.Yanal, Gyirmot ile oynanan hazırlık maçının ardından yaptığı değerlendirmede oyuncuların performanslarından memnun olduğunu ifade etti. Yanal, “Oyuncuların birbirleriyle iletişimi, oynanmak istenen oyunun zaman zaman da olsa görülmesi bizim için işin sevindirici yanı. Yeni bir takım kuruyoruz. Katılımlar sürüyor. İstanbul’da Bursaspor ile son hazırlık maçı oynayacağız. Sonrasında lige hazır duruma geleceğiz. Takıma son şekli vereceğiz ve yeni takımın performansına odaklanacağız” diye konuştu.

‘HER ŞEY YOLUNDA’
Mümkün olduğunca genç ve geleceğe dönük oyuncuları transfer etmeye özen gösterdiklerini belirten Yanal, “Castillo ve Onazi de aramıza katıldı. Birçok insanın ismini tanımadan sahaya çıkmak kolay değil. Biri kıta değiştirdi, diğeri ayağının tozuyla geldi. Kaliteleri belli. Ben beğeniyorum ve daha iyi olacağını düşünüyorum. Özellikle takımın içinde oyuncuların tutumu, disiplini, ortaya koydukları yaklaşımdan oldukça memnunum. Çok uyumlu bir kamp dönemi geçirildik. Herkesin dostluğu, arkadaşlığı, iletişimi iyi” ifadelerini kullandı.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 06/08/2016 01:13:37

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin