Her şeyin bir ilki vardır

Her şeyin bir ilki vardır

“İstatistiklerde 9’da 2 yenmişiz ama burada yenememişiz... Finlandiya’yı da uzun yıllar yenmemiştik. İnşallah ilk olur. İzlanda favori ama kazanıp her şeyi lehimize çevirmeliyiz”

“İstatistiklerde 9’da 2 yenmişiz ama burada yenememişiz... Finlandiya’yı da uzun yıllar yenmemiştik. İnşallah ilk olur. İzlanda favori ama kazanıp her şeyi lehimize çevirmeliyiz”

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, düzenlediği basın toplantısında maçın favorisinin İzlanda olduğunu ancak hiçbir rakipten korkmadıklarını söyledi. Terim'in önemli açıklamaları şöyle: "İzlanda saygıyı hak ediyor. İzlanda ile her yerde oynamak zor ama burada daha zor. İzlanda bu gücünü burada çok iyi kullanıyor. Ayrıca 20 derece bir sıcaklık farkı var. Geçen maç Eylül'deydi. O zaman havadan değil kötü oynayıp kaybettik. Biz fırtınayı sahada oyunculardan bekliyoruz."1 YA DA 0 PUAN PLANLARIMIZI BOZMAZ"bir ya da 0 puan planlarımızı bozmaz. Rakibimiz 7'ye çıkar ama daha önce de 5 puan geriye düştük. Önümüze bakarız. Kazanırsak hem zaman lehimize işler hem de oyuncularımız özgüven kazanır. Burada yenilmiyorlar. İstatistiklerde de 9'da iki yenmişiz ama burada yenememişiz. Finlandiya'yı da uzun yıllar yenmemiştik. Çok da önemli değil istatistikler. İnşallah ilk olur burada galibiyetimiz. Genç takımım var. Gençlere güveniyorum... Onların hatalarını ben karşılarımBEN GEREĞİNİ ANTALYA'DA SÖYLEDİMFatih Terim, başta Arda Turan ve Burak Yılmaz olmak üzere milli davet almayan diğer oyuncuların kadroya alınıp alınmayacağı ile ilgili bir soru karşısında sinirlendi ve şu net cevabı verdi: "Polemik yaratmak istemiyorum, biliyorsunuz ama bu akşam bu soruyu soruyorsunuz. Bunun mantığı yok... Ben Antalya'da gereğini söyledim. (Antalya'da Rusya ile yapılan hazırlık maçı öncesi) Hiç kimsenin de ismini zikretmeden... Zamanla bakalım, görüşürüz..."FRİKİKLER HAKAN VE SELÇUK'UN!Tecrübeli teknik adam, Ukrayna maçında Hakan Çalhanoğlu-Emre Mor arasında yaşanan frikik atma polemiğini ise şöyle yorumladı: "Duran topları kullanacak oyuncular bizde keskindir. Hakan Çalhanoğlu veya Selçuk varsa rakibi aldatıcı bir taktik yapmaya gerek yok. Hakan mesafe tanımadan vuruyor. Orası da yerlerinden biriydi. Emre de iyi vuruyor oralardan. Orada Emre, 'Çok iyi hissediyorum vurayım' demiş vurmuş. Büyütecek bir şey yok. Sonrasında da Hakan vurdu olmadı."."

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 09/10/2016 02:03:53

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin