Mehmet Özdilek'ten büyük iddia

Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, kendi saha ve seyircisi önünde oynayacakları tüm karşılaşmaları kazanacaklarını iddia etti.

Yayınlanma Tarihi: 03.02.2015 19:08
Değiştirme Tarihi: 03.02.2015 19:08
Mehmet Özdilek'ten büyük iddia

Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, mavi siyahlı kulübün cumartesi günü oynayacakları Gaziantepspor maçı dahil, kendi saha ve seyircisi önünde oynayacakları tüm karşılaşmaları kazanacaklarını söyledi.

Özdilek, "Rakiplerimizin durumu bizi hiç ilgilendirmiyor. Bu maçın favorisi biziz" dedi.

Hafta sonunda oynayacakları Gaziantepspor maçı öncesi Afrika Kupasında bulunan Sylla ve Mandjeck'i aralarına döndüğünü, ancak Mandjeck'in kulüpten ayrılmak istediğini belirten Mehmet Özdilek, "SAİ Kayseri Erciyesspor olarak şu anda Diakate'nin bonservisinin çıkması için UEFA'dan yazı bekliyoruz. Sylla aramıza döndü. Mandjeck'in kulüpte kalıp kalmama konusunda kararsızlığı var. Durumu yarın netleşecek. John Boye'nin Afrika Kupası nda final maçları sürüyor. O nedenle iki haftaya kadar burada olur. Serdar ile Oğuzhan'ı renklerimize kattık. Trabzonspor maçında kaybedecek bir futbol oynamadık. Karabükspor ve Trabzonspor maçlarının ardından ikinci yarının ilk maçına cumartesi günü Gaziantepspor karşılaşmasıyla çıkacağız. Bu maçın favorisi biziz. Erciyesspor, üzerine basa basa söylüyorum, kendi evindeki her maçın favorisidir. Bu ciddiyeti ve bu kaliteyi gösterip, kazanacağız. Rakibimizin durumu bizi ilgilendirmiyor. Kazanmak çok önemli. Özellikle, kendi evimizde tribünlerin dolu dolu olduğu bir maç oynayıp, taraftarın hakem ve rakip takıma baskı yaratmalıyız" şeklinde konuştu

Edinho'nun Trabzonspor maçında kırmızı kart görmesine çok üzüldüğünü, ancak ceza vermeyeceklerini belirten SAİ Erciyesspor tenkit patronu Özdilek, "Edinho, ikinci yarının ilk 2 maçında iyi bir performans gösterdi. Yaptığı hareket kırmızı karttı. Ama, öfke kontrolünü gösteremedi. Elbette çok üzüldük. Ancak, Edinho'yu cezalandırmak yerine kazanacağız" diye sözlerini tamamladı.

Öte yandan, Erciyesspor- Gaziantepspor maçının bilet fiyatları, ev sahibi kulüp tarafından kale arkası 3 TL, Balkon 5 TL, Batı alt tribün 7 TL, misafir tribün 4 TL olarak belirlendi

İlgili Sayfalar: Spor