Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Hayranları 'Hakim Bey'i Şaşırttı!

Hayranları 'Hakim Bey'i Şaşırttı!

“Hâkim Bey” adlı şarkısıyla büyük çıkış yakalayan genç şarkıcı Mehmet Erdem, Torium’un “Pop Dolu Cumartesi, Dop Dolu Eğlence” etkinlikleri kapsamında hayranlarıyla bir araya geldi.

24.02.2013 13:31

“Hâkim Bey” adlı şarkısıyla büyük çıkış yakalayan genç şarkıcı Mehmet Erdem, Torium’un “Pop Dolu Cumartesi, Dop Dolu Eğlence” etkinlikleri kapsamında hayranlarıyla bir araya geldi. Genç şarkıcıyı yüzlerce çiçek ve onlarca balonla karşılayan hayranları fotoğraf çektirmek ve imza alabilmek için birbiriyle yarıştı.Türkiye’nin en eğlenceli alışveriş merkezi Torium, “Hâkim Bey” adlı şarkısıyla Türk pop müziğine yeni bir yorum katan genç şarkıcı Mehmet Erdem’i hayranlarıyla buluşturdu.

Haber ile ilgili metin girin!.Hayranlarının fotoğraf çektirmek ve imza almak için uzun kuyruklar oluşturduğu programda, şarkıcı en popüler şarkılarından “Hakim Bey” , “Olur Ya” ve “Herkes Aynı Hayatta”yı sevenleriyle canlı olarak birlikte seslendirdi. Mini konser sırasında şarkıcının hayranı iki genç kız aniden sahneye ellerinde balonlarla çıkarak sanatçı için bir sürü balon uçurdu. Söyleşi sırasında ise giydiği monta imza isteyen bir genç kız ise şarkıcıyı ve tüm izleyenleri şaşırttı.“Pop Dolu Cumartesi, Dop Dolu Eğlence” şenliği, 2 Mart 2013, Cumartesi günü gerçekleşecek Bora Duran mini konseri ve imza günü etkinliği ile sona erecek.
Yorumlar | 0
üye profil