Hatem Ben Arfa bonservissiz gelecek!

Fenerbahçe ile prensip anlaşması yapan Ben Arfa'nın PSG ile sorunların çözülerek transferin bir an önce gerçekleşmesini istediği öğrenildi...

Yayınlanma Tarihi: 03.01.2018 09:40
Değiştirme Tarihi: 03.01.2018 09:40
Hatem Ben Arfa bonservissiz gelecek!

Sarı-Lacivertliler’in prensip anlaşmasına vardığı ve kulübü PSG ile olan sorunlarını çözmesini beklediği Hatem Ben Arfa gaza bastı.

Bu hafta içerisinde menaceri aracılığıyla Fransız temsilcisiyle masaya oturup, alacağı olan 10 milyon Euro’luk paranın ödeme planının şekillenmesini isteyen Ben Arfa, “Bir an önce yaşanan sıkıntıların son bulmasını istiyorum. PSG’nin buna bir çözüm bulması gerek. Futbolu çok özledim” dediği öğrenildi. 30 yaşındaki Fransız oyuncunun bonservis bedeli olmadan Kanarya’ya imza atması hedefleniyor.

Kulübü PSG ile sorunlarını henüz çözemeyen Ben Arfa ile ön anlaşma yapan Fenerbahçe'nin Arfa’ya 3 yıllık bir sözleşme teklifinde bulunulduğu bildirildi.

Buna göre Sarı-Lacivertliler’in 30 yaşındaki yıldıza senelik 3.5 milyon Euro artı imza parası vereceği bildirildi. Tecrübeli futbolcunun ve menacerinin, bu öneriye sıcak baktıkları ve hemen, PSG ile yaşanan sıkıntıları çözüp, bonservissiz olarak Kanarya’ya imza atmayı amaçladıkları öğrenildi.