Hatasız Kul Olmaz

Önceki akşam ikinci kez Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alan Tarkan, “Hatasız Kul Olmaz” şarkısını söylerken bir ara sözleri unuttu.

Yayınlanma Tarihi: 03.09.2013 03:10
Değiştirme Tarihi: 03.09.2013 22:55
Hatasız Kul Olmaz

Önceki akşam ikinci kez Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alan Tarkan, “Hatasız Kul Olmaz” şarkısını söylerken bir ara sözleri unuttu. Megastar bu durumu, “Ara sıra unuttuğum oluyor yani” diyerek geçiştirdi.

Beş günlük konser maratonunun ikinci gecesinde Tarkan’ı yine binlerce seveni yalnız bırakmadı. Performansına “Firuze” şarkısıyla başlayan megastar, ardından hareketli parçalara geçti.

Kendisine eşlik eden binlerce kişiyle birlikte göbek atıp dans eden şarkıcı, “Verme” isimli şarkısını seslendirdiği sırada “Dünya Barış Günü’nüz kutlu olsun. Keşke her gün barış günü olsa... Bir gün kutluyoruz, çok saçma değil mi?” diyerek alkış aldı.

“Ben sizi daha çok seviyorum”
“Orhan Gencebay ile Bir Ömür” albümünde seslendirdiği “Hatasız Kul Olmaz” şarkısını da söyleyen Tarkan, bir ara parçanın sözlerini unutunca, “Ara sıra böyle oluyor yani” diyerek espri yaptı.

Tarkan fanları önceki konserde olduğu gibi bu konserde de dev bir pankart açtı. 50 metre uzunluğundaki pankartta, “Tarkan’ın büyüklüğü ne Eurovision, ne Grammy büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür. Adı konamaz” yazıyordu. Sevenlerini sürekli öpücüklere boğan şarkıcı, bir hayranının “Seni çok seviyorum” çığlığına “Ben sizi daha çok seviyorum” diye karşılık verdi.

Tarkan, konser sonunda bis yaparak iki şarkı daha seslendirdi. Kapanışıysa yine  “Firuze” şarkısıyla yaptı.


Cadde/Seçkin Şenvardar