Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sneijder hakkında canlı yayında şok sözler!

Sneijder hakkında canlı yayında şok sözler!

Hollanda'nın Meksika ile son 16 mücadelesi verdiği maç öncesinde karşılaşmayı TRT Spor ekranlarında yorumlayan Hamza Hamzaoğlu, Galatasaraylı Wesley Sneijder hakkında açıklamalar yaptı.

29.06.2014 20:15

Hollanda'nın Meksika ile son 16 mücadelesi verdiği maç öncesinde karşılaşmayı TRT Spor ekranlarında yorumlayan Hamza Hamzaoğlu, Galatasaraylı Wesley Sneijder hakkında açıklamalar yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.Karşılaşmayı anlatan spiker, maç öncesi değerlendirmesinde Sneijder'in "Burası Galatasaray'dan daha üst bir seviye. Orada bazı oyuncular pas vermeden önce topa 3 kez dokunuyor. Burada genç oyuncular bile topa 1 kez dokunuyor" sözlerini hatırlattı.Sneijder'in bu sözleri hakkında yorum yapan Türkiye Milli Futbol Takımı Yardımcı Antrenörü Hamza Hamzaoğlu, Wesley Sneijder hakkında olay yaratacak açıklamalara imza attı.Hamzaoğlu yabancı oyuncuların kazandıkları paralara dikkat çekerken, "Bizim oyuncularımızdan 3-4 kat fazla para veriliyor. O parayı hak etmek için gereğini yerine getiriyorlar mı bunu da onların düşünmesi lazım" dedi.Öte yandan Galatasaray'da bu kadar çaba sarfetmediğini belirtirken, "Galatasaray'da, Hollanda Milli Takımı'nda oynadığı kadar koşuyor mu acaba? Burada adam kovalıyor, basıyor, pres yapıyor. Ama Galatasaray'da sadece ayağına top geldiğinde oynuyor. Bunları da düşünmek lazım konuşurken. Her şey bu kadar basit değil" şeklinde konuştu. Sneijder maç sonunda konuştuMeksika maçının kahramanlarından olan Wesley Sneijder karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. Geriye düşmelerine rağmen maçı bırakmadıklarını ve sonuna kadar savaştıklarını belirten Sneijder, EURO 2012’den de dersler aldıklarını söyledi, “Her şeyimizi birlikte yapıyoruz. Boş zamanlarımızda bile birlikte vakit geçiriyoruz” diyerek başarını formülünü verdi. Yıldız futbolcu, “Çok mücadele etmemiz gerekiyordu. Boşlukları hep beraber doldurduk. Yarışın içinde olmak çok güzel bir duygu. Maç içersinde birkaç denemem oldu. Ceza sahası civarından kaleyi yokladım, olmadı; ama sonunda istediğimi vuruşu gerçekleştirdim” dedi.Snejder şöyle devam etti: “Bu turnuvada alışık olduğum rolden farklı bir yapıda oynuyorum. Bu yüzden ilk maçlarımızda çok skora katkı yapamadım. Ancak rolümü yadırgamadım ve elimden geleni yaptım. Turnuva asıl grup aşamasından sonra başlar ve ben de sonunda gerçek kimliğime büründüm ve sonuca etki eden bir isim olarak ortaya çıktım” Galatasaray taraftarına mesajTwitter'dan kendisine destek veren Türk taraftarlara mesaj yollayan başarılı futbolcu, kendisine destek veren taraftarlara teşekkür etti. Sneijder, "Tüm Türk taraftarlarıma teşekkür ediyorum. Cimbom" diye yazdı. Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil