Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Hamzaoğlu: "İsmail Kartal'ı dikkate almamak lazım"

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, şampiyonluk sonrası açıklamalar yaptı.

26.05.2015 11:01

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, "Şampiyonluk ve dördüncü yıldız hepimize hayırlı olsun" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Fenerbahçe'nin deplasmanda Başakşehir ile 2-2 berabere kaldığı karşılaşmanın ardından şampiyonluğu ilan etmesinin ardından göz yaşlarına engel olamayan Hamza Hamzaoğlu, "Tarifi olmayan bir mutluluk yaşıyoruz. Biz Avrupa'da başarı için kurulmuş bir kulübüz. Bu başarının devamı için çalışacağız. Şampiyonluk ve 4. yıldız hepimiz için hayırlı olsun. Galatasaray'dan teklif aldığım gün babamı kaybettim ama her başarının bir bedeli oluyor. Her acıdan sonra bir mutluluk yaşanıyor. İnanıyorum ki babam da bizi bu mutlu günümüzde görüyordur. Mekânı cennet olsun" diye konuştu.

Hamza Hamzaoğlu, lig oynanırken zaman zaman İzmir'e gittiğini ve babasının mezarının başında dualar okuduğunu belirtirken, "Şampiyon teknik adam olarakta kısa zamanda İzmir'e gideceğim ve babamın mezarını ziyaret edeceğim" dedi.

 "Terim'in büyük emeği var"

Hamzaoğlu, "Fatih Hoca ile henüz konuşmadık ama benim ve kulübümün üstünde Fatih Terim'in büyük emeği var. Kendisini ziyaret edeceğim. İsmail Kartal'ın içinde bulunduğu durum da zor. Bu günlerde ne söylediyse dikkate almamak lazım. 4 yıldızlı formayı muhtemelen Bursaspor maçında giyeceğiz" şeklinde konuştu.

Gözyaşlarını tutamadı

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, şampiyonluk sonrası gözyaşlarına engel olamadı.  Hamzaoğlu, "Tarifi olmayan bir mutluluk yaşıyoruz. Biz Avrupa'da başarı için kurulmuş bir kulübüz. Bu başarının devamı için çalışacağız. Şampiyonluk ve 4. yıldız hepimiz için hayırlı olsun. Galatasaray'dan teklif aldığım gün babamı kaybettim ama her başarının bir bedeli oluyor. Her acıdan sonra bir mutluluk yaşanıyor. İnanıyorum ki babam da bizi bu mutlu günümüzde görüyordur. Mekanı cennet olsun" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil