Denizli'ye var, Hamzaoğlu'na yok!

Yayınlanma Tarihi: 17.12.2015 11:46 | Değiştirme Tarihi: 17.12.2015 12:12

Galatasaray yönetiminin, geçtiğimiz ay görevine son verdiği Hamza Hamzaoğlu'nun parasını ödemediği ortaya çıktı. Hamzaoğlu'nun 600 bin Dolar'lık alacağını 4 taksite bölen Sarı- Kırmızılı kurmaylar, aralık ayı başında ödenmesi gereken 150 bin Dolar'ı hala hesaba yatırmadı.

Beşiktaş mağlubiyetiyle birlikte bunalıma girenGalatasaray’da eleştirilerin odak noktası olan yönetimin ani bir kararla görevine son verdiği Hamza Hamzaoğlu’nun parasını ödemediği ortaya çıktı. 

3 kupa ve 4. yıldıza karşın, Atletico Madrid maçı öncesi yolların ayrıldığı Hamzaoğlu, sözleşmesine tazminat maddesi koydurmadığı için sadece çalıştığı ayların parasını almayı hak etmişti. Yönetimin, başarılı teknik adamın sadece kasım ayına kadar olan 600 bin Dolar’lık ücretinin hepsini bir anda ödeyemeyeceğini belirtip 4 taksite bölmüştü.İlişkili Haber

Denizli'ye var Hamza'ya yok

Yönetimi zora sokmamak için iyi niyet gösterip bu teklife olumlu yanıt veren Hamzaoğlu’nun, kendisine verilen ödeme takvimine göre aralık ayı başında 150 bin Dolar’lık ilk taksiti alması gerekiyordu ancak bu gerçekleşmedi. Yeni teknik patron Mustafa Denizli’ye bir kalemde 1,5 milyon Dolar ödeyen yönetimin, aralık ayının ortasına gelinmesine karşın Hamzaoğlu’nun 150 bin Dolar olan ilk taksitini ödeyememesi dikkat çekti.