Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Hamza Hamzaoğlu: Koreografi beni duygulandırdı

Hamza Hamzaoğlu: Koreografi beni duygulandırdı

Galatasaray teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, canlı yayında şampiyonluk yolunda yaşadıklarını anlattı.

30.05.2015 23:26

Galatasaray'da şampiyonluğun mimarlarından olanHamza Hamzaoğlu, Lig TV'de yayınlanan Maraton programında Şansal Büyüka'nın konuğu oldu. 

Genç teknik adam şampiyonluk yolunda neler yaşadığının tüm samimiyeti ile açıkladı.

İşte Hamzaoğlu'nun yaptığı açıklamalar;
"Bize güvenenleri mahcup etmedik. Bu şampiyonluk taraftarımız için... 4. yıldız bize nasip oldu. Fatih Hoca'nın da diğer hocaların da bu şampiyonlukta payı var. Tek biz kazanmadık."

"Taraftarımızın hazırladığı koreografi beni gerçekten çok duygulandırdı. Çok atıyorduk, yiyor diye eleştiriliyorduk. Yemiyoruz, az atıyor diye eleştiriliyoruz."

"Futbolcuyken eşim beni çok eleştirirdi. Duygusal bir insanım.Keşke babam bu günleri görseydi" 

"Duygulardan zarar gelmez. Yasin'i gördüğümde, 'bize bu sene bir şeyler yapabilir' dedim ama Karabük'le anlaşılmış. Dedim 'Abi bize lazım olur Söz verdiysek geri dönmek olmaz dedim. Sonra Yasin geldi 'Hocam ben anlaşmadım. Gitmek istemiyorum' dedi.Ben de 'Sen gitmek istemiyorsan seni göndermem' dedim. Ve çok da büyük katkı aldık."

"İlk geldiğimde 'Sneijder'e valizini topla. Yönetimle görüştüm, gidiyorsun' dedim. Şaşırdı. Sonra ben gülünce o da güldü.Ben oyuncularla konuştum ilk geldiğimde 'Biz Galatasaray'ız. Bizim hücum oynamamız lazım dedi."

"Takımda yerli-yabancı kopukluğu vardı. Takım toplantısında sandalyesini alıp uzağa oturanlar vardı. İlk bu sorunu çözdük."

"Bize de zarf atan, yoklayan futbolcular oldu. Muslera kurtardığı toplarla kaledeki duruşuyla takıma büyük bir özgüven veriyor. Melo için bize gelen bir teklif yok."

Yorumlar | 0
üye profil