Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İşte Hamzaoğlu'nun imza atacağı tarih

İşte Hamzaoğlu'nun imza atacağı tarih

G.Saray'da 23 Mayıs'ta yapılacak kongreye az bir süre kala 2 adaydan Dursun Özbek ve Adnan Öztürk, Hamzaoğlu'na yeşil ışık yaktı. Bu durumda başarılı hocanın seçimden 1 gün sonra imza atmasına kesin gözüyle bakılıyor.

13.04.2015 09:06

Galatasaray bir yandan ligde şampiyonluk mücadelesini sürdürürken diğer taraftan camiayı 23 Mayıs'ta yapılacak olağanüstü kongre heyecanı sardı.

Sarı-Kırmızılı kulüpte kimin başkanlık koltuğuna oturacağı büyük bir merakla beklenirken Duygun Yarsuvat yönetimi ile sezon sonuna kadar anlaşan Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu oyuncularıyla olan diyaloğu ve takıma oynattığı hücum futbolunun sahaya yansımasıyla genel anlamda herkesten tam not aldı. Bu nedenle 23 Mayıs'ta yapılacak başkanlık seçimi öncesi şu ana kadar aday olan Dursun Özbek ve Adnan Öztürk'ün Hamza Hamzaoğlu'na güveninin tam olduğu ortaya çıktı.

Başkan adayları yaptıkları açıklamalarda Hamzaoğlu ile yola devam edeceklerinin sinyalini verirken camiada herkes zaman zaman yaptıkları açıklamalarla başarılı hocanın arkasında olduklarını açıklamaktan çekinmiyor.

24 Mayıs'ta imza atacak
Galatasaray'da kariyerine Aralık ayında başlayan Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu şu ana kadar geçen 5 aylık süreçte başarılı bir performans ortaya koydu. Ligde 11 galibiyet alan Hamzaoğlu döneminde 3 beraberlik ve 1 yenilgi alındı. Kupada da yola devam eden Sarı- Kırmızılılar'da Hamzaoğlu 6 galibiyet, 2 mağlubiyetlik bir istatistik elde etti. Bu nedenle sonuç ne olursa olsun yeni seçilecek başkanın Hamzaoğlu'na 24 Mayıs'ta imza attırmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Yorumlar | 0
üye profil