Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Galatasaray'da bir istifa daha!

Abdürrahim Albayrak ve Ali Dürüst'ün istifalarının ardından, Hamdi Yasaman'ın da Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığından istifa ettiği öğrenildi.

02.06.2015 13:52

Galatasaray'da Albayrak ve Dürüst'ün şampiyonluk kutlamalarına katılmamasının yankıları artarak devam ediyor. Pazar gecesi verilen ani kararla hiçbir yöneticinin şampiyonluk kutlamarında podyuma çıkmayacağı belirtilmesine karşın Başkan Dursun Özbek'in sahneye çıkması Sarı Kırmızılı kulüpte tepki seslerinin yükselmesine neden oldu. Bu karara kırılan Abdürrahim Albayrak ve Ali Dürüst, TT Arena'yı terk etmiş ve ertesi gün Galatasaray Sportif A.Ş'deki görevlerinden istifa etmişlerdi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Ali Dürüst sert çıktı!Kazanılan şampiyonlukta önemli bir paya sahip olan Ali Dürüst, katıldığı canlı yayında yeni Başkan Dursun Özbek hakkında sert açıklamalarda bulunarak "Dün bizim almış olduğumuz mesaj, bizim bugün bu istifayı vermemiz gerektiğini gösterdi. İstifa ediyorum. Dursun Özbek'i sahnede görünce şaşkınlık yaşamadık fakat 'Keşke haberimiz olsaydı, birlikte çıksaydık sahneye.' dedik. Biz yönetim olarak karar almıştık. Yarsuvat yönetimi aldı kararı. Dursun Özbek'i sahada görünce şaşırdık. ifadelerini kullandı. 

Yorumlar | 0
üye profil