Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Haliliye'den Avrupa Şampiyonasına

Haliliye'den Avrupa Şampiyonasına

Şanlıurfa'nın Haliliye Belediye Spor Kulübü Kick Boks Takımı sporcularından Mevlana Altuntaş, Slovenya'da düzenlenen Wako Avrupa Büyükler Kick Boks Şampiyonası'na milli takımı temsilen katıldı.

26.10.2016 10:07

22- 29 Ekim tarihlerinde Slovenya'da devam etmekte olan Wako Avrupa Büyükler Kick Boks Şampiyonası'na Türkiye Şampiyonu unvanıyla katılan Haliliye Belediye Spor Kick Boks Takımı sporcularından Mevlana Altuntaş, şampiyonaya gitmeden önce Başkan Yardımcısı Osman Uludağ'ı ziyaret etti. Spor İşleri Müdürü Şavak Baysan'ın da yer aldığı ziyarette sporcu Altuntaş, katılacağı şampiyona hakkında bilgiler verdi.

Mevlana Altuntaş'ın Avrupa Şampiyonası'na katılmasıyla ilgili açıklama yapan Başkan Yardımcısı Uludağ, "Mevlana Altuntaş, Haliliye Belediye Spor bünyesinde sporunu icra eden kardeşimiz. Kendisi, Slovenya'da yapılacak olan Avrupa Kick Boks Şampiyonası'na ülkemizi temsilen katılacak. 2015 yılında Türkiye Kick Boks şampiyonu oldu. Şampiyon olarak da ülkemizi, bayrağımızı Slovenya'da, Şanlıurfa'dan, Haliliye Belediyesi'nden katılacak. Geçen yıllarda da kendisi dereceler aldı. İnşallah bu yıl kendisinden şampiyonluk bekliyoruz. Şampiyonaya katılacak olan Türk Milli Takımı'mıza da başarılar diliyoruz" dedi.(Kaynak: Gazete İpekyol)

Yorumlar | 0
üye profil