Halil Dervişoğlu'nun babasından flaş transfer açıklaması: Önceliğimiz Galatasaray

Halil Dervişoğlu'nun babası Muzaffer Dervişoğlu, verdiği röportajda transfer söylentileriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu ve önceliklerinin Galatasaray olduğunu ifade etti. Geçtiğimiz sezon iyi bir grafik çizen Halil Dervişoğlu, EURO 2020 kadrosunda yer alıyor ve dün oynanan İtalya maçında sonradan oyuna girme fırsatı yakalamıştı.

Yayınlanma Tarihi: 12.06.2021 16:09
Değiştirme Tarihi: 12.06.2021 16:09
Halil Dervişoğlu'nun babasından flaş transfer açıklaması: Önceliğimiz Galatasaray

Galatasaray formasıyla bu sezon yıldızı parlayan ve bonservisi İngiltere'nin Brentford takımında bulunan genç futbolcu Halil Dervişoğlu konusunda, baba Muzaffer Dervişoğlu önemli açıklamalar yaptı.

"30 - 40 MİLYON EUROLAR KONUŞULUYOR"

Oğlunun geleceği ile ilgili Baba Dervişoğlu,"Brentford'da takımın forveti Ivan Toney satılacak mı, satılmayacak mı, ondan sonra karar verilecek Halil'in durumuna. Para konuşmuyorlar zaten. Gündemde 8-10 milyon Euro dönüyor ama bunlar sadece söylenti. Ben 8-10'a da bırakacaklarını tahmin etmiyorum. Brentford'un Halil'den beklentisi çok yüksek, 30-40 milyon Euro'lar konuşuluyor" diye konuştu.

“ÖNCELİĞİMİZ GALATASARAY”

Fanatik'e verdiği röportajda önceliğin Galatasaray'da olduğunu belirten Muzaffer Dervişoğlu,: "Ivan Toney tekrar Brentford'da kalırsa biz o zaman kiralık gideriz. Ya da Toney ile eşit şans bulmamız lazım. Yoksa orada kalmayız, kiralık gideriz. Önceliğimiz Galatasaray olur. Halil orada mutlu. Ama elimizde olan bir durum değil. Bakarsın İspanya'ya, İtalya'ya veya Almanya'ya verirler. Çünkü buralardan teklifler var. Orada kulübün vereceği karar önemli..." dedi.