Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Hakim Ziyech Fenerbahçe'yi bekliyor

Hakim Ziyech Fenerbahçe'yi bekliyor

Fenerbahçe'nin 10 numara için transfer çalışmaları sürüyor. Fenerbahçe'de oynamak isteyen Hakim Ziyech, Fenerbahçe taraftarları gibi mutlu haberi bekliyor...

08.08.2016 12:18

Fenerbahçe'nin listesindeki 10 numaralı Hakim Ziyech transferinde müjdeli haberi bekleyen yalnızca taraftarlar değil. Faslı yıldız da, Sarı-Lacivertlilerin, Twente ile bir an önce anlaşması için sabırsızlanıyor, yönetim ise pazarlıkları kıran kırana sürdürüyor.

Son günlerde Fenerbahçelilerin konuştuğu tek bir isim var o da Twente'nin 23 yaşındaki yıldızı Hakim Ziyech...

Gönlü Fenerbahçe'de
Sarı-Lacivertli yönetim menacerler aracılığıyla Hollanda ekibi ile sıcak teması korurken bir yandan da bu dev transfer için bütçesini ayarlamaya çalışıyor. Taraftarlar ise KAP'a yapılacak açıklamayı sabırsızlıkla bekliyor. Ancak sabırsızlanan yalnızca Fenerbahçe cephesi değil. 23 yaşındaki yıldız oyuncu da günlerdir süren görüşmelerin artık sonuca varmasını bekliyor. Adı Avrupa'nın birçok dev kulübyle anılan Ziyech'in de gönlünün Sarı-Lacivertlilerden yana olduğu ifade ediliyor.

10 Ağustos kritik gün
Ancak başka takımların da 23 yaşındaki futbolcunun peşinde olması nedeniyle Twente görüşmeleri ağırdan alıyor. Twente Sportif Direktörü Jan van Halst, "Chelsea, Everton ve Manchester City de oyuncumuzla ilgileniyor" dese de bu kulüplerden henüz bir resmi teklif yapılmadı. Halst'ın bu açıklamaları, Ziyech'in piyasasını yükseltmek için yaptığı öne sürülüyor. 10 Ağustos'ta Grasshoppers maçları için kadro listesini UEFA'ya teslim edecek olan Sarı-Lacivertliler, bu tarihe kadar işi bitirmek istiyor. (Fanatik)

Yorumlar | 0
üye profil