Haftaya Caner, İnter'li

La Gazzetta Dello Sport, tecrübeli oyuncunun gizlice İtalya’ya gidip sağlık kontrolünden geçtiğini, imzaların haftaya atılacağını yazdı.

Yayınlanma Tarihi: 30.04.2016 18:34
Değiştirme Tarihi: 30.04.2016 18:34
Haftaya Caner, İnter'li

Fenerbahçe ile Caner Erkin arasındaki buzlar henüz erimezken, Avrupa basınından tecrübeli futbolcuyla ilgili müthiş bir iddia geldi. İtalyan La Gazzetta Dello Sport gazetesi, adı sürekli İnter ile anılan Caner'in sağlık kontrolünden geçirildiğini öne sürdü. Detaylarda, Caner'in tam 6 hafta önce gizlice İtalya'ya gidip İnter sağlık ekibinin de tanıklık ettiği detaylı testlere tabi tutulduğu ifade edildi.


Maç sonrası gelecekler 

 

27 yaşındaki futbolcuda bir sıkıntıya rastlanmaması sonucu da görüşmelerin ileri bir tarihe ertelendiği bildirildi. Ve o bahsedilen tarihin de gelecek hafta cumartesi olduğu yazıldı. İddiaya göre İnter kulübü yetkililerinin, takımın 7 Mayıs Cumartesi günü ligde oynayacağı Empoli karşılaşması sonrası İstanbul'a geleceği ve transferi tamamlayacakları belirtildi. Caner Erkin'in F.Bahçe ile sözleşmesinin sezon sonunda biteceğinin hatırlatıldığı haberde ayrıca Ever Banega'nın transferini de bonservis ödemeden bitireceği yazıldı.


Derbi günü patlamıştı

 

Çizme'nin önemli yayın organlarından olan gazete, haberi sitesinden böyle duyurdu. Hatırlanacağı üzere 13 Nisan'da oynanan G.Saray derbisi öncesi Pereira'ya hakaret eden Caner, kadro dışı bırakılmıştı. Milli futbolcu o tarihten bu yana çalışmalarını tek başına sürdürüyor..