Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Gururla Fenerli!

Gururla Fenerli!

Fenerbahçe, teknoloji şirketi Vestel’le özel telefon ve televizyon üretimi için lisans anlaşması imzaladı.

28.09.2016 16:22

Fenerbahçe, teknoloji şirketi Vestel’le özel telefon ve televizyon üretimi için lisans anlaşması imzaladı.

Ülker Stadı’nda yapılan imza törenine Fenerbahçe Asbaşkanı Ozan Balaban, Fenerium Gelen Müdürü Mümtaz Karakaya, Vestel Ticaret AŞ Genel Müdürü Ergün Güler, Vestel Ticaret AŞ Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tunç Berkman, Fenerbahçeli futbolcular Volkan Şen, Moussa Sow, Miroslav Stoch, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Genel Menajer Yardımcısı Ömer Onan ve takım kaptanı Melih Mahmutoğlu katıldı.

Sarı-lacivertli taraftarlar için Vestel’in Fenerbahçe logolu özel telefon ve televizyonlarının, Fenerium ve Vestel mağazalarında satılacağını belirten Ozan Balaban, “Heyecanlıyız. İddialı ürünlerle taraftarımızı buluşturmaya devam ediyoruz. Dünya devi Vestel’le çalışmaktan memnunuz. Sloganımız ise gururla yerli şimdi gururla Fenerli. Büyük Fenerbahçe taraftarı her şeyin en iyisini ister. Biz de Fenerium’da bunun için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Vestel Ticaret AŞ Genel Müdürü Güler de önemli bir anlaşmaya imza attıklarını belirterek, “Fenerbahçe ailesiyle sloganımızı bir üste taşıdık. Gururla Fenerli. Bunu sadece sözde bırakmayacağız, elde tutulur ürünler yaptık” dedi.

Basın toplantısından sonra futbolculara ve basketbolcu Melih Mahmutoğlu’na Fenerbahçeliler için tasarlanan özel telefon hediye edildi.

Yorumlar | 0
üye profil