Gündeme bomba gibi düşen 'Mario Balotelli' iddiasıyla ilgili açıklamayı Ersin Düzen yaptı

Süper Lig'in yeni ekiplerinden Fatih Karagümrük, ligdeki performansı ve transferdeki hareketliliğiyle konuşulmaya devam ediyor. Karagümrük ile ilgili son gelişme ise, Mario Balotelli ile ilgilendiği iddiasıydı. Gündeme bomba gibi düşen haberle ilgili ayrıntılar ortaya çıktı. 

Yayınlanma Tarihi: 29.09.2020 16:32
Değiştirme Tarihi: 29.09.2020 16:33
Gündeme bomba gibi düşen 'Mario Balotelli' iddiasıyla ilgili açıklamayı Ersin Düzen yaptı

İtalyan futbolcu Mario Balotelli'nin, İtalya Serie B takımlarından Brescia'da bulunan bonservisini almak için Fatih Karagümrük'ün girişimlerde bulunduğu iddia edilmişti. 

Transfer süreci hakkında açıklamalarda bulunan Mario Balotelli: "Hangi takıma gideceğim bilmiyorum ama şunu söyleyebilirim her zamankinden daha güçlü bir şekilde geri dönmek istiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

TRT Spor spikeri Ersin Düzen, Balotelli gerçeğini Twitter'dan açıkladı. Ersin Düzen, Balotelli transferiyle ilgili Karamgümrük Başkanı Süleyman Hurma ile görüştüğünü ve böyle transfer olmadığını açıkladı.

Düzen şunları söyledi:

"Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma ile konuştum: "

“Balotelli ile ilgimiz yok. Sosyal medyada biri yazmış; “Bizim Başkan bu gidişle Balotelli’yi de alır” diye. Sonra oradan yürümüş gitmişSevinç gözyaşı döken yüz Sadece 1 yerli hücum oyuncusu almak istiyoruz, muhtemelen kanat oyuncusu olacak”

Etiketler: Mario Balotelli